reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózkowy lansik

wiecznie_zajeta

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
147
Nie wiem, jak Wy ale ja uwielbiam spacery z wózkiem, mam fisia na punkcie wózków, wkładek, śpiworków i dodatków i najchętniej kupiłabym tego milion i co spacer, to w innym. Dla mnie mamusia z wózkiem, to ikona macierzyństwa. Jak jest u Was? Jesteście wózkowe "blachary"?
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
A wbrew pozorom jest bardzo lekki w prowadzeniu :) Jest na pasach, co bardzo ważne i dzieci tak delikatnie buja. Nosić go nie noszę, stoi na parterze, a dziewczynki znosi mi mąż albo syn, w gondolkach. Zastanawiam się powoli jak ogarnąć spacery jak panny będą za duże na gondole, ale po schodach jeszcze nie zejdą :)
wiesz co, widziałam mamusie z bliźniakami w przyczepce rowerowej, też chyba będziecie na raty wychodzić. SIły życzę!
 
reklama
a czy któraś z Was może mi powiedzieć coś na temat gondoli? Jaki rozmiar wybrać, lepiej mniejszą dopasowaną czy ciut większą? Właśnie się nad tym zastanawiam. Dziecko krótko jezdzi w gondoli, może lepiej zwrócić uwagę na spacerówkę?
 
Według mnie lepiej jak gondola jest ciut większa jak mówisz, nigdy niewiadomo jak bobas szybko Ci urośnie, a zawsze powinny być pasy czy szelki, którymi można przypiąć dziecko, żeby nie latało.
W gondolce ważny jest materacyk, po pewnie do pół roku pojeździjcie na leżąco ;)
 
Też polecam większą gondolę i duże koła. Dzisiaj znów nawaliło śniegu i chyba tylko my wyszliśmy na dwór, duże koła nawet jak słabo odśnieżone, to przejadą.
 
Sprawdź sobie X rider dostawką z krzesełkiem.

Takie coś mam - różnica wieku 20 miesiecy, wózek bliźniaczy jest za duży i zwyczajnie za ciężki.Zreszta nie miałby sensu bo synek generalnie chodzi sam, usadzam go tylko gdy potrzebuje gdzieś dotrzec na czas, albo boje się że będzie uciekał /marudził.
Dostawką jest odpinania, wówczas mam zwykły wozek
dzięki, obejrzę
 
reklama
Do góry