reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kurczę ale ja tego nie rozumiem. Nie rozumiem sama siebie :) przecież idąc tym tropem mogłabym nie zdecydować się na drugie dziecko jak niektórzy moi znajomi czy rodzina. Maja jedno dziecko i oficjalnie mówią ze im tak wygodnie. Chcą żyć na jakimś poziomie itd. A ja tęsknie za małym dzieckiem w domu. Może jakby mój mąż chciał na 100%. Ale on raczej chce bo ja chce. Dopuszcza już tę myśl do siebie. W ogóle przy córce planowanie było dość mocne. A teraz jakoś wolałabym liczyć na dobry los. Jestem niezdecydowanym człowiekiem ;)
[Iy.

Piszesz tak jak jest i u mnie Dokładnie tak
i Ci z tym zrobimy ? Nie wiem w która stronę pojde serio tak ciężko się zdecydować na dziecko
 
reklama
ja tak z ciekwaosci:)..moze któraś wie..zna metody..??:)..wiem wiem..płec niewazna..byleby było zdrowe..SWIETA PRAWDA!..ale w duchu kazda marzy..np..o chłopcu..o dziewczynce..a moze o bliźniakach:)..jak to jest??..hmmm??..
wiem, ze plemniki "zenskie' dluzej zyją..wiec kilka dni przed plodnymi one wygrywają, gdy "meskie" umierają..Wówczas -dziewczynka:)..Zas w płodne..wygrywaja "meżczyxni":)..bo są szybci:):)..
mąz sie śmieje, ze mam nie kombinowac..tylko dać równe szanse..:)..no ba..ja chce dziewczynkę..on chłopca..:)..wiec wiadomo..:):)..byleby było zdrowe:)!
 
Mihasiaaa będzie dobrze.

Mam taką historie dla was a w szczególności dla ciebie @mis0890
Teściowie mają znajomych, mieli oni 4 dzieci: 3 pierwsze córki i później syn. Dziewczyny już dorosłe z rodzinami syn nastolatek. Spotykam się z nimi u teściów na imieninach co roku. Uderzyło mnie to że ojciec o swoim synu źle mówi, że cio.a z niego, a z córek dumny, chwali się osiągnięciami, o synu tylko raz słyszałam i właśnie takie slowa. Gdy teściom oglaszalismy że trzeci synek to przytoczyli przykład swoich znajomych ze im się za czwartym razem udało. Na moje oko to on bardziej naciskal na to by probowac i co teraz syn nie taki jak sobie wymarzyl bo za miękki.
 
Mihasia nie bój się wywoływania ani cc. Mój trzeci synek był wywolywany,bo wody mi odeszły i zero skurczy. To byl mój trzeci, ale pierwszy aktywny poród i poszło sprawnie. Polecam duzo chodzic. Poszlo sprawnie. Różnica w bólu żadna. Psychicznie dużo lepiej,bo wiesz że w końcu już się zacznie i będzie po wszystkim :) działaj:) i powodzenia to już ostatnia prosta i finał :D
 
Dziewczynki dzisiaj w nocy o godzinie 1.10 przywitaliśmy na świecie nasz drugi cud 3540 g i 56 dł. Było ciężko, dużo gorzej niż za pierwszym razem, ale tylko podczas partych. Poszło szybko, o 20.30 pierwsze delikatne skurcze, takie typowo bolesne to były max 30 min, o 1.10 już tuliłam malutką. Dostałam krwotoku więc, musiałam być łyżeczkowana, ale już wszystko jest ok. Dzieki za wsparcie :)
20190207_082344.jpeg
 
reklama
Dziewczynki dzisiaj w nocy o godzinie 1.10 przywitaliśmy na świecie nasz drugi cud 3540 g i 56 dł. Było ciężko, dużo gorzej niż za pierwszym razem, ale tylko podczas partych. Poszło szybko, o 20.30 pierwsze delikatne skurcze, takie typowo bolesne to były max 30 min, o 1.10 już tuliłam malutką. Dostałam krwotoku więc, musiałam być łyżeczkowana, ale już wszystko jest ok. Dzieki za wsparcie :)Zobacz załącznik 940618
Jejku cudowna aż mi łezka popłynęła [emoji7] zdrówka dla obu Pań [emoji7][emoji3590][emoji3448][emoji172][emoji171]
 
Do góry