reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Chciałabym żeby tak było naprawdę:) już tego 22 nie mogę się doczekać:p obiecałam sobie, że w tym cyklu żadnych wcześniejszych testów ciazowych przed planowa @ [emoji6]
Też czekałam na termin @, a w tym szczęśliwym cyklu na andrzejki już nie piłam bo to był termin @ to była sobota, a test zrobiłam w poniedziałek ;) później cieszyłam się, że odpuściłam te andrzejki bo tak już coś czułam podświadomie, a nie chciałam sobie później "pluć w brodę" ;)
 
reklama
Często tak bywa, lekarze nie dają szans a jednak się udaje :) Ja już chciałam odpuścić testowanie i w sumie tak z ciekawości zrobiłam a tu niespodzianka bo dzień wcześniej była jeszcze bladsza testowa :)
Mój gin na wizycie 2 dni po owulacji powiedział, że najprawdopodobniej pęcherzyk pęka, ale się wchłania bo nie ma tam jakiegoś płynu czy coś i trzeba obserwować, a 2 tyg później pisałam do gina o leki na podtrzymanie bo jestem po poronieniu ;)
 
A czy ten castagnus można zażywać z euthyroxem? I czy zakupic do tego dodatkowo wiesiołka? Co myślicie?

I czy któraś z Was po castangusie zaszła w ciąże? :)
Na pierwsze pytanie odpowiedź brzmi można ;) spróbuj to co ci napisałam zamiast wiesiołka drogie, ale może akurat że pomoże ;) kilka koleżanek brało ;)
 
Ale piękny wykres z [emoji3590][emoji3590][emoji3590] chciałabym zeby u mnie tak było...
W tym cyklu bez większego parcia. Tzn ja nie wymagałam niczego od męża. Tym razem to on się bardziej starał niż ja [emoji14]
Oby to przyniosło skutek. Owulacja 17 dc, przynajmniej tak twierdzi flo i ovufriend ;)
Czyli dziś 3dpo, za wcześnie na cokolwiek. Spokojnie czekam z nakręcaniem się hahaha
 
Też czekałam na termin @, a w tym szczęśliwym cyklu na andrzejki już nie piłam bo to był termin @ to była sobota, a test zrobiłam w poniedziałek ;) później cieszyłam się, że odpuściłam te andrzejki bo tak już coś czułam podświadomie, a nie chciałam sobie później "pluć w brodę" ;)
Mam dostać 24 planowo @ a 28 mam wizytę u ginekologa. Mam nadzieję, że nie przyjdzie [emoji4] Koleżanką mi mówiła, że czuje się jakoś podświadomie, że się udało.. Mam nadzieję, że też to kiedyś poczuje! [emoji6]
 
Mam dostać 24 planowo @ a 28 mam wizytę u ginekologa. Mam nadzieję, że nie przyjdzie [emoji4] Koleżanką mi mówiła, że czuje się jakoś podświadomie, że się udało.. Mam nadzieję, że też to kiedyś poczuje! [emoji6]
Jeśli mam powiedzieć szczerze ja chyba czułam podświadomie co cykl [emoji14] a w cyklu, w którym się udało fakt nie piłam już na andrzejki, ale to bardziej dlatego, że był już wieczór nie miałam @ a ja zawsze dzień wcześniej mam delikatne plamienie więc to trochę dało sygnał nie pij, ale w dzień @ nawet piersi przestały boleć więc chyba nie ma reguły i o objawach też nie ma co mówić mi się zaczęły w okolicy 8 tc czyli w momencie jak miała wystąpić druga @
 
Jest to lek ziołowy często to polecaja na etapie starań od tak ja tego nie brałam bo brałam bromka ;) żyje po bromer*gonie więc myślę że to w ogóle by nie zaszkodziło, na twoim miejscu jeszcze spróbowała bym coś w stylu Miova*rian, Ova*run zobacz który ma więcej tego składnika aktywnego, mój gin mi polecał na etapie starań ja nie próbowałam, ale u ciebie już taki długi czas że można ze wszystkim próbować może akurat coś pomoże
To tez bez recepty?
 
reklama
Do góry