reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Oooo super [emoji173]️ Mogę na własna rękę zacząć ? 1tab. dziennie?
2 tabletki dziennie, 1 rano, jedna wieczorem. Ja mialam zlecobw przez gin, bo mam cechy policystycznych jajnikow, pozne owulacje itd. Ale zaszkodzic napewno nie zaszkodzi.. mi juz pierwszy cykl skrocil.o 3 dni, a zawsze mialam 35dni
 
Ja caly czas twierdze, ze miedzy innymi dzieki temu, ze bralam Ova*rin udalo mi sie zajsc w ciaze. Pieknie mi wyregulował cykl i mialam szybciej owulacje.
Właśnie czytam dużo pozytywnych opini na ten temat :) chyba warto spróbować :) Dagus Ty się znasz na tych wszystkich lekach :p wystarczy ovarin czy ten castangus tez brać ? Może ta moja prolaktyna jednak zajmuje... :/ tsh spadło do 1,5 ale dalej biore tabsy n-25.
 
2 tabletki dziennie, 1 rano, jedna wieczorem. Ja mialam zlecobw przez gin, bo mam cechy policystycznych jajnikow, pozne owulacje itd. Ale zaszkodzic napewno nie zaszkodzi.. mi juz pierwszy cykl skrocil.o 3 dni, a zawsze mialam 35dni
U mnie jest teraz tak z cyklami...
 

Załączniki

  • 9905385D-F089-4C66-ADD6-B73C751D6CCC.png
    9905385D-F089-4C66-ADD6-B73C751D6CCC.png
    117,7 KB · Wyświetleń: 79
Właśnie czytam dużo pozytywnych opini na ten temat :) chyba warto spróbować :) Dagus Ty się znasz na tych wszystkich lekach [emoji14] wystarczy ovarin czy ten castangus tez brać ? Może ta moja prolaktyna jednak zajmuje... :/ tsh spadło do 1,5 ale dalej biore tabsy n-25.
Warto moim.zdaniem, ale jesli nie zobaczysz roznicy po 1 cyklu (chociaz zycze Ci, zebys juz w 1 cyklu brania zaszla :*) to nie ryzygnuj. Ja zaszłam w trakcie brania 3 opakowania ovarinu :) castagnus tez brałam, ale wczesniej... A masz za wysoką prolaktyne? Tsh masz idealne teraz :)
 
Cześć dziewczyny ja się staram od 4 miesięcy. Bardzo bym chciała aby ten miesiąc był pozytywny. Sama uroiła sobie kilka chyba objawów. Według kalendarzyka owulacja była 25.01. 29-20.01 miałam lekkie krwawienie ale takie tylko w toaletce na papierze. Jestem wypompowana ok godziny 11 dorywa mnie zmęczenie i mogłabym zasnąć na biurku. Powinnam już dostać okres, a test wychodzi negatywnie :( Pewnie mocno się spóźni dziś w nocy obudził mnie ból brzucha ale to zabrzmi dziwnie taki powiedzmy orgazmowy bo miałam sen erotyczny :p ( skąd mi się to bierze ;)) i to był taki ból jakby macicy. Mam nadzieje ze @ nie przyjdzie :D
 
Warto moim.zdaniem, ale jesli nie zobaczysz roznicy po 1 cyklu (chociaz zycze Ci, zebys juz w 1 cyklu brania zaszla :*) to nie ryzygnuj. Ja zaszłam w trakcie brania 3 opakowania ovarinu :) castagnus tez brałam, ale wczesniej... A masz za wysoką prolaktyne? Tsh masz idealne teraz :)
PRL 2207 a norma do 26,53
 
reklama
Warto moim.zdaniem, ale jesli nie zobaczysz roznicy po 1 cyklu (chociaz zycze Ci, zebys juz w 1 cyklu brania zaszla :*) to nie ryzygnuj. Ja zaszłam w trakcie brania 3 opakowania ovarinu :) castagnus tez brałam, ale wczesniej... A masz za wysoką prolaktyne? Tsh masz idealne teraz :)
Super byłam już zamówić w aptece ponad 50 zl u naso_O
 
Do góry