reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze dziecko

Czeka go badanie nasienia,mieliśmy też trochę trudniej bo mój partner jest kierowcą i wracał tylko na weekendy,teraz pracuję na miejscu więc jest codziennie w domu ale i tak niewiadomo czy mam owulacje.
Wpadaj do Nas na wątek staramy sie, wspieramy i o zyciu rozmawiamy[emoji4]
Jest duzo fajnych dziewczyn[emoji4]
Ja sama staram sie juz prawie 2 lata.
 
reklama
Owszem mamy problem, który jest już pod okiem specjalisty. Mąż miał robione badania nasienia, które nie były zbyt dobre, ja mam niedoczynność tarczycy leczoną. Androlog zalecił mężowi zdrową dietę, więcej ruchu dodatkowo suplement diety dla mężczyzn starających się i luźne gatki. Kolejne badania nasienia za 2 miesiące.
Powiem Ci tak... Jeśli jesteście pod opieką specjalistów to pewnie po badaniu nasienia będziecie wiedzieli na czym stoicie, a moja dobra rada, którą pisze prosto z serca i jest mi znana z autopsji, to nie poddawać się i przede wszystkim myśleć pozytywnie. Mój przykład... Ja zdrowa, mąż zdrowy, wszystkie możliwe badania zrobione, wyniki jak ta lala, a staranie o naszego pierwszego potomka zajęło nam 6 długich lat...!!! I w momencie kiedy zaczęły się już rozmowy o rezygnacji tych całych starań i początki rozmów o ewentualnej adopcji, niespodzianka!!!!! Na dzień dzisiejszy nasz synuś ma 5 lat, a my w planach mamy kolejne potomstwo. Wniosek... Nadzieja umiera ostatnia. Powodzenia!!!
 
A u Ciebie który dc @PatPatPat ? Który to już cykl starań? Sporo czasu mnie tutaj nie było, podczytuje tylko co jakiś czas, dzisiaj maila dostałam, że ktoś w wątku napisał to stwierdziłam, że wypada się odezwać... :)
 
A u Ciebie który dc @PatPatPat ? Który to już cykl starań? Sporo czasu mnie tutaj nie było, podczytuje tylko co jakiś czas, dzisiaj maila dostałam, że ktoś w wątku napisał to stwierdziłam, że wypada się odezwać... :)
Mi dopiero pomału rozkręca się @ :(
7miesiąc starań [emoji6]

Może niedługo wątek odżyje i więcej dziewczyn dołączy [emoji4]
 
reklama
Do góry