reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

belle81 - podpisuję się rękami i nogami pod wspomnianą przez Ciebie kwestią PEŁNEJ rodziny. Cieszę się (choć pewnie zaraz okaże się na dniach, że nie ma z czego) podwójnie, że tym razem nie jestem tak osamotniony w modlitwie o wymarzonego syneczka...:)
Niech moc będzie z Tobą,z Wami;)
Pozwól że i ja dołożę swoją cegiełkę do modlitwy w waszej niebieskiej intencji:)
 
reklama
@mis0890 oj kusicie los tym 11dc [emoji4][emoji4] le najważniejsze że jesteście gotowi na drugie dziecko, może zapoczątkujecie błękit [emoji170]
Też podziwiam bo ja przez 3 lata nie chciałam słyszeć o drugim dziecku, ba twierdziła że córka będzie jedynaczka. Dopiero potem się zmieniło, ale zanim przeszliśmy z planów do realizacjo to minęły kolejne 3 lata...
 
@Jivka Ja tak na prawdę dopiero niedawno „ dojrzałam ” do chęci posiadania drugiego dziecka, kocham i lubie dzieci, ale jeszcze jestem zdania, że dorosłym / rodzicom też się coś od życia należy. Dlatego u mnie to będzie druga i raczej ostatnia ciąża ( mam nadzieje zaowocuje chłopcem ) a kiedy do tego dojdzie? - na dzień dzisiejszy jest to wielka niewiadoma i dużo zależy od męża, który uwielbia mieć wszytko zaplanowane i poukładane ( w tej kwestii powinien dostać Nobla :-D ) i już jest przerażony tym, czy nie będzie nam ciasno, bo jak twierdzi, im dziecko jest starsze tym więcej potrzebuje miejsca, a przede wszytkim prywatności :rolleyes2:
 
@Megi_Meg ile ma córcia?
U nas 3 lata dojrzewałam ja do decyzji, potem długo namawiałam męża, potem zaplanowalośmy wakacje, jak wrociliśmy to pół roku po nie mogłam zachodzić w ciążę i tak zeszło [emoji4]
 
@Megi_Meg ile ma córcia?
U nas 3 lata dojrzewałam ja do decyzji, potem długo namawiałam męża, potem zaplanowalośmy wakacje, jak wrociliśmy to pół roku po nie mogłam zachodzić w ciążę i tak zeszło [emoji4]

Podobny scenariusz zaczyna być u mnie :) Córka skończyła w styczniu 3 latka, teraz zaczyna się namawianie męża, między czasie planujemy generalny remont i wakacje, więc myślę, że jeszcze trochę nam zejdzie :) chociaż chciałbym urodzić za rok na wiosnę, ewentualnie za 2 lata. Ale chcieć to ja sobie mogę :) ostateczna decyzja należy do głowy rodziny hehe ;)
 
czy coś się zmeniło i wciąż jest sumplemenatcaj wapnia na dziewczynke :) ?

jaki wapń przyjmujecie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry