reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

Mogę dołączyć do Waszego skromnego grona? Staramy się o rodzeństwo dla naszego synka już jakiś czas . Druga połowa cyklu to jest ... Staram się nie nakręcać no ale różnie to wychodzi. Dziś powiedziałam sobie że nie ma sensu sie nastawiać bo i tak nic z tego a za godzinę zobaczyłam różowy śluz i znowu wkrętka [emoji849]
 
reklama
Mogę dołączyć do Waszego skromnego grona? Staramy się o rodzeństwo dla naszego synka już jakiś czas . Druga połowa cyklu to jest ... Staram się nie nakręcać no ale różnie to wychodzi. Dziś powiedziałam sobie że nie ma sensu sie nastawiać bo i tak nic z tego a za godzinę zobaczyłam różowy śluz i znowu wkrętka [emoji849]
Witaj i zapraszamy :)
Trzymam kciuki za Was :)
To dzisiaj miałaś takie plamienia? To do kiedy czekasz na @ który to jest twój dzień cyklu?
 
Bardzo mi przykro . Ale na pocieszenie słyszałam że bo takich biochemicznych ciążach szybciej się zachodzi w ciąże. Więc życzę powodzenia . A Ty kochana pisałaś że wcześniej też miałaś takie sytuacje ? Co lekarz na to ?
Niestety to 3 sytuacja. Przy wcześniejszych gin widziala pęcherzyk ale jak zrobiłam 2 bete okazało że wynik 2krotnie się obniżył. Więc nie było już szans. Od początku mówiła że tak się zdarza i żeby próbować dalej. Jeśli się nie uda to zbadać nasienie. Po 2 sytuacji byłam u innego gin i w sumie powiedział podobnie. Powiedział że może mieć na to wpływ również stres którego u mnie w pracy nie malo i odżywianie. Ale również powiedział o zbadaniu nasienia. Narzeczony trochę to odwlekal ale po 3 sytuacji powiedział że pójdzie na badania. Więc jakoś może w przyszłym tyg to ogarnie. Zobaczymy jak wyniki bo mam z nimi iść do gin na konsultacje. Będziemy próbować dalej ale jest ciężko. Mówią żeby o tym nie myśleć na luzie podchodzić ale przecież się nie da skoro tyle czasu czekamy na cudowne wieści [emoji53][emoji53]
 
Marika jak ty tam? dzisiaj 6 robiłaś jakiś test?
Aniu jak się czujesz?
Aga jak u ciebie?
Malaga jak się czujesz?
Hej Amica nie jeszcze testu nie robiłam poczekam spokojnie do tej soboty chociaż już straciłam nadzieję czytałam w internecie że po duphastonie jajniki kłują mogą boleć piersi także wątpię w to że się udało zaczyna mnie to coraz bardziej dołować i chyba zrezygnuje :( niewiem jak to opisać ale czuję tak w głębi że znów się nie udało :(
 
Długo się starasz ? Nie można się poddawać [emoji6] Wiem że nieraz jest ciężko ale trzeba podnieś tyłeczek i walczyć dalej o swoje marzenie [emoji6]
Hej Amica nie jeszcze testu nie robiłam poczekam spokojnie do tej soboty chociaż już straciłam nadzieję czytałam w internecie że po duphastonie jajniki kłują mogą boleć piersi także wątpię w to że się udało zaczyna mnie to coraz bardziej dołować i chyba zrezygnuje :( niewiem jak to opisać ale czuję tak w głębi że znów się nie udało :(
 
Długo się starasz ? Nie można się poddawać [emoji6] Wiem że nieraz jest ciężko ale trzeba podnieś tyłeczek i walczyć dalej o swoje marzenie [emoji6]
Może nie aż tak długo jak niektóre pary teraz 7 miesiąc w sobotę powinnam dostać @ ale niewiem czy po duphastonie nie dostanę wcześniej w sumie nie zapytałam lekarza jak to potem działa bralam jedną tabletke dziennie od pierwszego dnia po owulacji
 
Trzymam kciuki żeby nie przyszła @ [emoji110][emoji110]
Mnie dalej brzuch cmi tak jak przed @ ... A na papierze jak sie podcieram w toalecie lekko różowy śluz... Wariuje ...
Może nie aż tak długo jak niektóre pary teraz 7 miesiąc w sobotę powinnam dostać @ ale niewiem czy po duphastonie nie dostanę wcześniej w sumie nie zapytałam lekarza jak to potem działa bralam jedną tabletke dziennie od pierwszego dnia po owulacji
 
reklama
Hej dziewczyny zrobiłam dzisiaj test o czułości 10 UML dwa dni przed @ i negatyw jeśli owulka była 23 luty to już raczej małe szanse że się udało:(
Daje se narazie spokój bo naprawdę do głowy idzie dostać. Jeszcze jak na złość ostatnio gdzie bym nie poszła tam widzę kobiety w ciąży a w moich ulubionych serialach rodzą się dzieci :)i jeszcze bardziej mnie to dołuje :(
 
Do góry