reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

Young Woman

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2016
Postów
30
Mam podwyższoną temperaturę i strasznie mi zimno.Jakiś czas temu złapał mnie silny ból podbrzusza,jakby macicy,potem stopniowo zaczął się zmniejszać.W innym czasie dostałam świąd całego ciała,piłam wapno,ale nie pomogło.W tym tygodniu bardzo bolały mnie jajniki,wybrałam się więc do ginekologa.Przy okazji powiedziałam mu o kostkach w pochwie,które swędzą,a po podmyciu przy oddawaniu moczu pieką.Lekarz mnie zbadał.Ze względu na brzuch dał mi skierowanie na krew,mocz i usg.Dostałam też receptę na leki przeciwbólowe i globulki dopochwowe.Na wyniki z krwi i moczu czekam,a usg mam w następnym tygodniu.Z wynikami znów idę do lekarza.Położna stwierdziła,że jestem blada jak mnie zobaczyła.Zapytała czy robiłam test,le jej odpowiedziałam,że nie,bo jeszcze za wcześnie,ale jak wróciłam zrobiłam i wynik był negatywny.Mówiła też,że jakby się w razie coś działo to mam przyjeżdżać na oddział.Oprócz wyżej wymienionych objawów często chodzę do Wc.Od paru dni mam wzdęty brzuch-wyglądam jakbym była w ciąży,mam gazy,mdłości po jedzeniu i wymioty,zwiększony apetyt.Ciągle jem pomidory.Wcześnirj były bóle żołądka i odbijanie się.Na mdłości i wymioty piję miętę.Wczoraj przy podnoszeniu się z taboretu upadłam na niego spowrotem tyłkiem,bo się zachwiałam.Dziś mam 29dc,znów zrobiłam test,ale negatywny.Termin okresu niby mam na 17 stycznia,ale nie mam okresu co do dnia.Ostatni okres miałam 15 grudnia.Od kilku cykli moje miesiączki są inne.Mianowicie mam ciemną jakby czarną krew,której jest dużo a potem około chyba 3 dc zmniejsza się krwawienie,czyli szybciej niż zwykle a potem zaczyna przypominać krew.
Czy któraś z Was miała tak jak ja i była w ciąży?
 
reklama
Poczekaj na wyniki badan. Skoro masz miec wizyte u ginekologa to tez dobrze. Objawy wczesnej ciazy u kazdej z nas sa rozne. Skoro na razie test wychodzi negatywny to potrzeba wiecej czasu..
 
Ciaza zawsze moze byc ale o tym przekonasz sie albo po wyniki bety albo gdy okres nie przyjdzie. Co do objawow to obstawiam infekcje. Objawy ciazowe wystepuje gdy poziom betahcg zaczyna rosnac a u ciebie sikance wychodza negatywne wiec jezeli bylabys w ciazy to beta jest za mala by odczuwac takie objawy.
 
Ciaza zawsze moze byc ale o tym przekonasz sie albo po wyniki bety albo gdy okres nie przyjdzie. Co do objawow to obstawiam infekcje. Objawy ciazowe wystepuje gdy poziom betahcg zaczyna rosnac a u ciebie sikance wychodza negatywne wiec jezeli bylabys w ciazy to beta jest za mala by odczuwac takie objawy.
Dziś dostałam okresu
 
Witam dziewczyny staramy się o trzecie dziecko jestem po clostilbegyt. Jestem w 23dc i czuję się inaczej ale czy to objawy ciąży, już mam mętlik w głowie. Kilka dni po owulacji może z dwa trzy dni Góra zaczęły mnie boleć sutki zrobiły się tak wrażliwe że nie mogłam dotknąć, urosły mi piersi są bardzo tkliwe ciężkie i pojawiły się żyły, sutki są duże dzisiaj to są tak ciężkie że aż mnie bolą w staniku jak i tak samo bez bo są ciężkie. Po owulacji również z 2-3 dni kłuć zaczęły mnie jajniki i trwało to z kilka dni a od wczoraj kłuję mnie w lewym boku co jakiś czas. Na dole przy spojeniu lonowym czuje taka pelnosc, często chodzę siku nawet w nocy. W dodatku zachorowałam mam katar. Wydzielina z pochwy jest bardzo obfita, nigdy tak nie miałam muszę nosić wkładkę tak jest jej dużo i jest biała i taka galaretka. Nie wiem czy mam na co liczyć . Temperaturę mierzę codziennie o 4 tak wstaje do pracy i jest 37 stopni do @ jeszcze 8 dni.
 
Ostatnia edycja:
Witam, staramy się o trzecie dziecko jestem po clostilbegyt. Jestem w 23dc i czuję się inaczej ale czy to objawy ciąży, już mam mętlik w głowie. Kilka dni po owulacji może z dwa trzy dni Góra zaczęły mnie boleć sutki zrobiły się tak wrażliwe że nie mogłam dotknąć, urosły mi piersi są bardzo tkliwe ciężkie i pojawiły się żyły, sutki są duże dzisiaj to są tak ciężkie że aż mnie bolą w staniku jak i tak samo bez bo są ciężkie. Po owulacji również z 2-3 dni kłuć zaczęły mnie jajniki i trwało to z kilka dni a od wczoraj kłuję mnie w lewym boku co jakiś czas. Na dole przy spojeniu lonowym czuje taka pelnosc, często chodzę siku nawet w nocy. W dodatku zachorowałam mam katar. Wydzielina z pochwy jest bardzo obfita, nigdy tak nie miałam muszę nosić wkładkę tak jest jej dużo i jest biała i taka galaretka. Nie wiem czy mam na co liczyć do @ jeszcze 8 dni.
Widzę jesteśmy w podobnej sytuacji. Do @mam jeszcze 8 dni zrobiłam test 7 dni po owulacji i wyszła mi druga blada kreska. Też mam klucia w podbrzuszu.
 
Wesa to tak po cichutku już mogę Ci juz pogratulować. A powiedz mi kochana tak z lewej strony czy centralnie na dole?
Z lewej właśnie coś przypominające ból jajnika. Ale jeszcze to nie pewne. Powiem Ci wczeraj zrobiłam ten test zwykły taki za 5 zł i wyszła ta blada kreska. A dziś rano super ekstra z apteki i nic nie pokazał. A mierzysz temperature w pochwie?
 
Z lewej właśnie coś przypominające ból jajnika. Ale jeszcze to nie pewne. Powiem Ci wczeraj zrobiłam ten test zwykły taki za 5 zł i wyszła ta blada kreska. A dziś rano super ekstra z apteki i nic nie pokazał. A mierzysz temperature w pochwie?
Tak w pochwie mierzę. Na testy jest za wcześnie, dziwnie że za 5 zł wyszedł a droższy nie ale z tego co wiem to mają różne poziomy czułości. Beta hcg by już wykazała chociaż nie wielki skok ale ja się wstrzymam. Dzisiaj też mam taki lekki jak okresowy ból ale u mnie to dziwne bo ja jak dostaje @ to mnie nic nie boli. A powiedz jak u ciebie z wybuchami złości bo ja się już boję sama siebie mój M nic nie może powiedzieć bo ja od razu syczę a po chwili już jestem potulna i to nie jest nerw tylko taki wybuch.
 
reklama
Tak w pochwie mierzę. Na testy jest za wcześnie, dziwnie że za 5 zł wyszedł a droższy nie ale z tego co wiem to mają różne poziomy czułości. Beta hcg by już wykazała chociaż nie wielki skok ale ja się wstrzymam. Dzisiaj też mam taki lekki jak okresowy ból ale u mnie to dziwne bo ja jak dostaje @ to mnie nic nie boli. A powiedz jak u ciebie z wybuchami złości bo ja się już boję sama siebie mój M nic nie może powiedzieć bo ja od razu syczę a po chwili już jestem potulna i to nie jest nerw tylko taki wybuch.
Ja właśnie mam temperaturę wczoraj wieczór 37,4 a dziś rano 37,2. Nerwowa nie jestem raczej. Ale nie ma mnie kto wkurzać bo mąż wyjechał na szkolenie hihi. Dzieci mam w miarę grzeczne to jest ok. Hihi. Kusi bardzo robienie tych testów. Ale może też poczekam jakoś do tej @.
 
Do góry