reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@ashisohi super. Zdrówka dla Was. A dla Ciebie duzo siły i przespanych nocy.
My właśnie wracamy z sesji noworodkowej..uch jakos się udalo i bedzie piekna pamiątka.
Coś w stylu dziecko w koszyku albo w warzywach, czy słodkie ujęcia z rodziną? ;D

Dziś dzień badań. Morfologia znośna, w badaniu ogólnym moczu nic nowego, potwierdzenie kamicy nerkowej, przywykłam. Ale wyszły bakterie pojedyncze, więc najprawdopodobniej groźnej mendy z posiewu nigdy nie było, a strachu mieliśmy co niemiara...
 
Hej dziewczyny! Mam założony szew okrezny i pessar. Stosowałam macmiror complex 500 ale z powodu żółtej wydzieliny mam zamieniony na '' fluomizin'' stosowała może go któraś z was? Chciałam spytać o opinię tego leku(ulotkę czytałam oczywiście)
 
Hej dziewczyny! Mam założony szew okrezny i pessar. Stosowałam macmiror complex 500 ale z powodu żółtej wydzieliny mam zamieniony na '' fluomizin'' stosowała może go któraś z was? Chciałam spytać o opinię tego leku(ulotkę czytałam oczywiście)

A dlaczego zmieniono Tobie lek? Po macmiror zawsze jest żółta wydzielina bo te globulki taki maja kolor i strasznie „brudzą”
 
A dlaczego zmieniono Tobie lek? Po macmiror zawsze jest żółta wydzielina bo te globulki taki maja kolor i strasznie „brudzą”
Wiem już dwa miesiące używałam także nawet się przyzwyczaiłam heh a tak lekarz stwierdził że dużo tej żółtej wydzieliny i mi zamienił na inne może dla mojego komfortu tak. Żadnych wskazań medycznych do zmiany leku nie było tylko tak żeby nie było takiej żółtej wydzieliny bo przy tym pessarze i szwie i tak mam jej sporo
 
reklama
Wiem już dwa miesiące używałam także nawet się przyzwyczaiłam heh a tak lekarz stwierdził że dużo tej żółtej wydzieliny i mi zamienił na inne może dla mojego komfortu tak. Żadnych wskazań medycznych do zmiany leku nie było tylko tak żeby nie było takiej żółtej wydzieliny bo przy tym pessarze i szwie i tak mam jej sporo
Sporo znaczy ile? Ja po jednej mam żółto przez 2-3 dni (oczywiście pod koniec mniej), może i dłużej, ale wtedy czas na następną, myślałam, że po tym świństwie tak musi być :p
 
Do góry