reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to zaciskam.kciuki;) ja też wariuje...od poniedziałku mam 3 dniowego kropka;) i próbuje się doszukać jakichkolwiek objawów powodzenia...ale nic z tego...a u ciebie jak to było poprzednim razem?

Dzięki. Niestety poprzednim razem bylo 5 lat temu więc niewiele pamietam, raczej brak objawów bo wynik bety bardzo mnie zaskoczył i nie umiałam uwierzyć. Bardzo dlugo schozowałam...chyba gdzies do 12-13 tygodnia potem trochę mniej ;)
Teraz też mi nic nie ma, ani cycki nie bolą a brzuch też nie bardzo ale biore nospe i relanium więc nic dziwnego. Czasem coś poczuje w okolicy macicy ale wiecie jak to jest nawet ruchy jelit sie wlicza ;) oszaleć można...dziś kupiłam dwa testy ciążowe, ciekawe do kiedy wytrzymam żeby ich nie robić:p
 
reklama
A kiedy mozesz testowac?
Dzięki. Niestety poprzednim razem bylo 5 lat temu więc niewiele pamietam, raczej brak objawów bo wynik bety bardzo mnie zaskoczył i nie umiałam uwierzyć. Bardzo dlugo schozowałam...chyba gdzies do 12-13 tygodnia potem trochę mniej ;)
Teraz też mi nic nie ma, ani cycki nie bolą a brzuch też nie bardzo ale biore nospe i relanium więc nic dziwnego. Czasem coś poczuje w okolicy macicy ale wiecie jak to jest nawet ruchy jelit sie wlicza ;) oszaleć można...dziś kupiłam dwa testy ciążowe, ciekawe do kiedy wytrzymam żeby ich nie robić:p
 
Znam to ;)
Ja to zaczęłam testy robić już od 4 dnia hahaah ale to było pewne ze nie wyjdzie bo dopiero pozniej doczytalam ze testy wychodzą jak beta jest powyżej 20 czy 25 choć w 5 dniu już coś tam widziałam albo chciałam widzieć ;)
6 dnia wyszła już beta ale ja byłam po 2 ampułkach ovitreele więc niepewna,dopiero 8 dpt okazała się że beta.
Znam te nerwy i wiem ile straciłam analizując czy beta czy ovitrelle a jak zrobiłam sikacza 8 dpt przed beta i zobaczyłam mega jasne kreski (jaśniejsze niż poprzedniego dnia )byłam pewna,ze po wszystkim więc co mogę radzić?
Nie rób testów ani bety wcześniej niż 8 dnia.zaoszczędzisz mase nerwów :)
Zajmij się czymś,czytaj książki,mi pomagały puzzle na nerwy .
Trzymam kciuki!
Tina, a u ciebie był świeżak?
 
Wow! Ty juz dzien po! [emoji1307][emoji1307]
Ja widzialam tylko jak „przeplywa” przez cewnik [emoji5] tak sie poczulam dziwnie...
[emoji5]
Teraz roumiem co to znaczy spiewac i mowic dobbrzuszka po transferze [emoji5][emoji5][emoji5] i jakie to uczucie miec kropeczka ze soba[emoji4] moj m krzyczy na mnie ze jest ojcem i mam nic nie robic przynajmniej dzis [emoji23] ale przeszlam sie na maly spacerek zeby sie dotlenic.

U mnie z kolei lekarz odradzil branie relanium do testu, tylko na dzien transferu wskazane. Pewnie dlatego ze to pierwsze ivf i on chyba obstawia sukces. Bo szanse powiedzial ze 40-45% mamy. Ale wiemy jak to z tymi statystykami jest[emoji6]

Co o tym myslicie?? Brac/nie brac?

Duphaston tez mam brac tylko do testu a potem w razie pozytywnej bety odstawic... to normalnie?
On twierdzi ze zdrowy zarodek poradzi sobie sam..

Moj kropek to 4BC blastocysta - to dobra jakosc?
Dostalam tez EmbryoGlue i mam rozpiske calego przebiegu.
Pozostale 3 nadal zamrozone sa podobnej jakosci ale troszke slabsze - w 6 dobie zamrozone. Podali ten najlepszy z 5 doby.
Niech się kropek ładnie zadomowi na najbliższe 8,5 mięs. ✊✊✊
 
Ale trafiłaś kochana....

Ja od dziś rana jestem mamą synka :

Urodził się przez cc dziś o 5 rano.
Waga 1860g, 32+6 tc.
Wszystko jest ok. Płakał jak się urodził i dzielnie sam oddycha.

Jesteśmy super szczęśliwi. [emoji7]

Gratulacje!!!!!!![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Wow! Ty juz dzien po! [emoji1307][emoji1307]
Ja widzialam tylko jak „przeplywa” przez cewnik [emoji5] tak sie poczulam dziwnie...
[emoji5]
Teraz roumiem co to znaczy spiewac i mowic dobbrzuszka po transferze [emoji5][emoji5][emoji5] i jakie to uczucie miec kropeczka ze soba[emoji4] moj m krzyczy na mnie ze jest ojcem i mam nic nie robic przynajmniej dzis [emoji23] ale przeszlam sie na maly spacerek zeby sie dotlenic.

U mnie z kolei lekarz odradzil branie relanium do testu, tylko na dzien transferu wskazane. Pewnie dlatego ze to pierwsze ivf i on chyba obstawia sukces. Bo szanse powiedzial ze 40-45% mamy. Ale wiemy jak to z tymi statystykami jest[emoji6]

Co o tym myslicie?? Brac/nie brac?

Duphaston tez mam brac tylko do testu a potem w razie pozytywnej bety odstawic... to normalnie?
On twierdzi ze zdrowy zarodek poradzi sobie sam..

Moj kropek to 4BC blastocysta - to dobra jakosc?
Dostalam tez EmbryoGlue i mam rozpiske calego przebiegu.
Pozostale 3 nadal zamrozone sa podobnej jakosci ale troszke slabsze - w 6 dobie zamrozone. Podali ten najlepszy z 5 doby.

O masakra to ja sie teraz zlękłam z tym relanium ;) ja biore od wtorku, to moze jjednak zaszkodzić? Mówił ci lekarz coś więcej ? :(
 
kochana witamy i kciukasy za zadomowienie sie Twojego kropeczka :) a mialas 3-dniowy czy 5-dniowy? :)
milego relaksu i głaskania się po brzuszku :)

Dziękuje i wzajemne
Chociaż o relaksie to mogę tylko pomarzyć przy dwojce rozrabiaków już w domu...
Czego wszystkim wam dziewczyny życzę.
Pamietam to wyczekiwanie i pragnienie być w ciąży poraz pierwszy....kciukasy...
Ja teraz miałam podany 5 dniowy blastuś
 
reklama
Do góry