reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Polewka jest z maślanki, śmietany, trochę mąki, sól+pieprz i ziemniaki. Prosta zupa z Wielkopolski, danie postne jeśli ktoś przestrzega.
Nigdy nie jadłam. Nawet nie spotkalam się z tą zupą. U mnie jako ze mieszkam przy czeskiej granicy to polevka(w Czechach) to u nas znaczy zupa i tyle...☺
 
reklama
Wpisałby ktoś mnie do tej tabelki ? Bo niestety coś nie mogę tego zrobić ;)
Termin porodu według om 7.10.2019
Termin porodu według usg 11.10.2019
Kolejna wizyta 22.03.2019 (tylko może się okazać ze to będzie za szybko na prentalne wiec pewnie wtedy będę musiała przyjść tydzień później)

Mi się polewka kojarzy z czernina nie wiem czemu.
 
Ja właśnie wciągnęłam 3 kanapki i ciagle czuje ssanie. Nie wiem czemu ale na kolacje mam największy apetyt-tak mi się poprzestawilo, bo przed ciąża kolacji zdarzało mi się nie jeść. A teraz w ciąży jak raz nie zjadłam to o pierwszej musiałam wstać po kanapkę bo tak mnie ssało aż mi niedobrze było.
Mam nadzieje ze przy karmieniu po ciąży waga mi tak ładnie spadnie jak przy pierwszym dziecku. Jadłam wtedy za dwóch a i tak chudłam. To były czasy...
 
@dorzynka słodki widok!

Tylko ja jakaś dziwna nie zupo lubna jestem? Przełknę rosół, pomidorową, flaki, czasami zupę krem, francuską cebulową, chilli i to tyle.
 
Wy tu o bigosie a ja chyba od samego zapachu bym padła [emoji28]
@Sarna33 w ciągu dnia również nie jem, jakoś nie jestem w stanie przełknąć za wiele. Dopiero na wieczór test lepiej.
 
Z jedzenia to marzą mi się głównie owoce lub warzywa. Dziś mam ochotę na paprykę zapiekaną z serkiem, boczkiem i oczywiście ostrym sosem. Chyba męża po paprykę wyślę [emoji12]
 
reklama
Do góry