reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziękuję za odpowiedź a czy krwawilas i czy bolało ? Ja tak jak pisałam Katiuszce81 to boje się tego wziernika tam i że na żywca ;/ jakie miałaś odczucia ? Noi gratuluję że już masz za sobą ;) to zawsze 2 tyg dłużej od zdjęcia , nie jestem poprostu gotowa na już ;)
Miałam niewielkie plamienie przez ok 2-3 dni. Zdejmowali mi w narkozie bo jestem straszną panikarą i moja lek. tak wolała niż miałaby się ze mną szarpać;)
 
reklama
Kiedy Ci ściągają ? Ja nawet nie czytałam bo wcześniej się naczytałam że że szwem top najlepiej leżeć itd i panikowalam , a od 29 tyg zaczęłam robić wszystko powoli i dzięki temu że się odważyłam przekonałam się że to tylko nakręcanie się , jak ma się coś stać że szwem czy pesarem to się stanie nawet jak będziesz leżeć a właśnie takie leżenie plackiem jest gorsze , a ja 5 tyg leżałam oprócz wizyt hehe bo się naczytałam tego nie rób tamtego nie rób broń boże nie kucaj itd , a kucam schylam się od 7 tyg i szew cały i zdrowy ;) z porodem to mi lekarka powiedziała różnie bywa , jedne rodzą za chwilę inne przenoszą noi teraz ciekawe hehe , niby i tak musimy urodzić :) ściągają wtedy kiedy jest bezpiecznie ale kurcze no 12 kwiecień jest za 24 dni !) Ty na kiedy ?
Właśnie nie wiem kiedy ściągają, ginka mówiła o 37tc, ale czy ta, do której jutro idę będzie miała takie samo zdanie... Niby nie muszę leżeć plackiem, ale o ruchu dalej niż do łazienki nie ma mowy przez ból dróg moczowych. Termin z usg mam na 14 kwietnia, ale przez cukrzycę ciążową trzeba to będzie przyspieszyć. Boję się co dzieje się tam na dole, nie byłam badana od miesiąca, może po zdjęciu okaże się, że mam już rozwarcie na maxa :p
 
Miałam niewielkie plamienie przez ok 2-3 dni. Zdejmowali mi w narkozie bo jestem straszną panikarą i moja lek. tak wolała niż miałaby się ze mną szarpać;)
Ola to Ty pisałaś,że przed porodem czułaś,że główka naciska na dół?Ja już od tygodnia czuję taki straszny nacisk aż normalnie mnie tam piecze.Na pewno to główka,bo lekarz badał.Dzisiaj to jakieś apogeum.Normalnie wyć mi się chce z bólu.Też tak miałaś?
 
Ola to Ty pisałaś,że przed porodem czułaś,że główka naciska na dół?Ja już od tygodnia czuję taki straszny nacisk aż normalnie mnie tam piecze.Na pewno to główka,bo lekarz badał.Dzisiaj to jakieś apogeum.Normalnie wyć mi się chce z bólu.Też tak miałaś?
Tez mialam takie uczucie gdzies 2 tyg. przed porodem. A przed samym porodem to już mocno uciskalo:-)
 
reklama
Do góry