reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
reklama
I jak dzisiaj test owu?
Hej, no juz chyba dzisiaj jest owulacja, druga kreska tak samo ciemna :) moj mąż juz ma mnie dość, dzisiaj po [emoji173] zadał mi pytanie takim cichym glosem "a jutro będę mógł odpocząć, jutro nic nie będzie prawda?", no czuje jakbym go wykorzystywała xD
20190327_213458-1.jpeg
 
A ja mam jeszcze pytanko dziewczynki, ktora z was bierze lub brała olejek z wisolka? Bierzecie go przez caly cykl na okrągło czy do owulacji i przestajecie do nowego cyklu?
 
Zobaczymy czy nam sie tym razem uda :* oj moj mąż juz strasznie USILNIE zmeczony, dzisiaj dam mu spokój ale jutro go drapne :) jak on to mowi, ze juz stary i ja go zamecze, dodam, ze on mandopiero 35 lat a zachowuje sie jakby mial z 60 :)
Brałam olej z wiesiołka i efekt był. Miałam problem ze śluzem. Po wiesiołka jak ręką odjął. Trzymam kciuki za starania! :)
 
A jakie macie objawy dni płodnych, owulacji? Pomijając śluz, to co jeszcze ?
Ja niestety nie mam żadnych objawów :( ale w tym cyklu będę się posilac tylko kalendarzykiem. Odpuszczam testy i temperaturę. Mam nadzieję że jak pójdę na drożność to od razu na jakiś monitoring mnie umówi i będę wiedzieć co i jak.
 
reklama
Witam Was w ten nieco pochmurny wiosenny dzień ;)
Od wczoraj @, ale coś mi nie pasuje. Nigdy tak nie obserwowałam swojego ciała. Czy Wy również macie śluz w trakcie @? Jest rozciągliwy. Nie zwracałam nigdy na niego uwagi, ale jeśli mam mierzyć temperaturę to i warto przyjrzeć się śluzowi :) A no właśnie- temperatura. Nie wiem czy mierzyć waginalnie czy oralnie. Dalej się nad tym zastawiam. Ile z Was mierzy oralnie? :) Czy temperatura bardzo się różni?
 
Do góry