reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
Cześć :) ja w końcu dzisiaj dotarlam na betę, ale wyniki niestety dopiero jutro o 14.00. Zaczynają mnie boleć sutki, są strasznie tkliwe i powiększone. I w końcu doczekalam się dwóch pięknych, jednakowych kresek na teście ❤ mam nadzieję, że wyniki bety też będą tak zadawalajace,aczkolwiek sądząc po objawach i caloksztalcie sytuacji jestem bardzo dobrej myśli :-) :)
Piekne kreseczki 3 mam kciuki za bete✊✊✊
 
reklama
Dziękuję bardzo :) ale powiem Ci że wcale tak fajnie nie jest, od zawsze borykam się ze sporą niedowagą. Udało mi się w ciągu 2 lat przybrać 4 kg, a do szczęścia jeszcze przydałoby się z 6kg. Dodatkowo mam wadę serca i wiem że utrudnia ona to moje przybranie. Mam 163cm wzrostu a ważę 48kg :(
O kurde. Twoja waga - to dla mnie upragniona waga;) ja chce zejść do 48kg:) narazie wazę 52:) 2 kg i zeszło ;)
 
Owulacje testami sprawdzalam caly czas, sluzu pełno...moj mąż powiedzial, ze za duzo tego i on tak nie lubi, on woli jak sucho. Chlopu nie dogodzisz. :) normalnie temp byla 36,1-36,3, dzisiaj z rana 36,7. Od kilku dni czuje pracujące jajniki. Ja ze swoim juz 13 lat w tym roku minie a po ślubie 7 będzie. Teraz sobie tak myślę, że my zawsze źle robiliśmy, [emoji173] od razu po @ przez tydz non stop, pozniej tydz-do dwóch przerwy (wtedy kiedy owu byla)bo za mokro... a przed samym okresem znowu [emoji173]... Coś może źle bylo robione, zobaczymy w tym cyklu.
 
@Mimi92 trochę Ci jeszcze brakuje kg, ale z serce ważniejsze. Mój Tata miał przeszczep serca i teraz walczy w szpitalu. Zdrowie to życie, nic go nie zastąpi.
Ja ważę 69 kg a mam 166 cm. Wyszła nadwaga, drugi raz w życiu. Ostatnio taką miałam 10 lat temu. Schudłam przed maturą, kiecka na studniówce o jakieś 2 numery za duża wyszła. Później waga ok. 55 kg, następnie schudłam do 50 kg i zaczęłam tyć po ślubie. Nie umiem się przestawić z jedzeniem. Co chwile jakieś kontuzje. Nie mam siły już czasem do ćwiczeń. Po obronie mgr chcę już zadbać o siebie. Nie umiem zajść w ciążę między innymi przez niezdrowy tryb życia, mój i Męża.
@Dżasta1111 czekam na betkę :)
 
@Mimi92 trochę Ci jeszcze brakuje kg, ale z serce ważniejsze. Mój Tata miał przeszczep serca i teraz walczy w szpitalu. Zdrowie to życie, nic go nie zastąpi.
Ja ważę 69 kg a mam 166 cm. Wyszła nadwaga, drugi raz w życiu. Ostatnio taką miałam 10 lat temu. Schudłam przed maturą, kiecka na studniówce o jakieś 2 numery za duża wyszła. Później waga ok. 55 kg, następnie schudłam do 50 kg i zaczęłam tyć po ślubie. Nie umiem się przestawić z jedzeniem. Co chwile jakieś kontuzje. Nie mam siły już czasem do ćwiczeń. Po obronie mgr chcę już zadbać o siebie. Nie umiem zajść w ciążę między innymi przez niezdrowy tryb życia, mój i Męża.
@Dżasta1111 czekam na betkę :)
Byłam ostatnio u kardiologa(i przyznaje bez bicia) po 9 latach... Wada została wykryta jak miałam 14 lat i na wf-ie zaslablam. Na szczęście Pani doktor powiedziała że wada się nie pogłębia, wszystko jest okej i mogę sobie pozwolić na naturalny poród a na tym mi najbardziej zależy. Jedyne czego się boję to nerek bo mam kamice nerkowa od kilku lat, ale lekarze każą nie ruszać bo same się kamyki zmniejszają. Tyle że moja przyjaciółka, która rodzi w maju nie miała niby nic z nerkami przed ciążą a w ciąży zaczęła rodzić kamienie i tak 5 jej wyszło.
 
Byłam ostatnio u kardiologa(i przyznaje bez bicia) po 9 latach... Wada została wykryta jak miałam 14 lat i na wf-ie zaslablam. Na szczęście Pani doktor powiedziała że wada się nie pogłębia, wszystko jest okej i mogę sobie pozwolić na naturalny poród a na tym mi najbardziej zależy. Jedyne czego się boję to nerek bo mam kamice nerkowa od kilku lat, ale lekarze każą nie ruszać bo same się kamyki zmniejszają. Tyle że moja przyjaciółka, która rodzi w maju nie miała niby nic z nerkami przed ciążą a w ciąży zaczęła rodzić kamienie i tak 5 jej wyszło.
A jaka to wada?
Mój Tata ma problemy z nerkami i ma kamienie nerkowe. Nie może nic kwaśnego, bo to wytwarza kamienie.
Chciałabym rodzić SN, ale lekarz się nie zgodził. Tylko CC...
 
A jaka to wada?
Mój Tata ma problemy z nerkami i ma kamienie nerkowe. Nie może nic kwaśnego, bo to wytwarza kamienie.
Chciałabym rodzić SN, ale lekarz się nie zgodził. Tylko CC...
Ja mam wypadanie zastawki płatka mitralnego. Delikatna anomalia i kardiolog powiedziała że mogę za 3 lata przyjść na kontrol.
 
reklama
Do góry