reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ciekawe jak przyjdzie do rodzenia czy faktycznie będzie taki bum 7 października, czy rozłoży się to jednak w czasie :D podejrzewam, że sporo z nas zacznie się już we wrześniu rozpakowywać :)
U mnie termin z om 08.10. a z usg 05.10.
 
Ciekawe jak przyjdzie do rodzenia czy faktycznie będzie taki bum 7 października, czy rozłoży się to jednak w czasie :D podejrzewam, że sporo z nas zacznie się już we wrześniu rozpakowywać :)
U mnie termin z om 08.10. a z usg 05.10.
Tak może być sporo nas jest z początkiem października to możemy się załapać już na wrzesień:)
 
Ciekawe jak przyjdzie do rodzenia czy faktycznie będzie taki bum 7 października, czy rozłoży się to jednak w czasie :D podejrzewam, że sporo z nas zacznie się już we wrześniu rozpakowywać :)
U mnie termin z om 08.10. a z usg 05.10.
Podejrzewam ze wcześniej☺ ja mam termin na 02.10 a z USG na 28.09 wiec może będzie wcześniej
 
Tak, istnieje duże prawdopodobieństwo , że ok 15 września zacznie się sezon rozpakowań :D mam nadzieję, że nikomu nie przytrafi się jakoś dużo wcześniej..

W poprzedniej ciąży urodziłam w 38+1 - termin na 11 maja a urodziłam 29 kwietnia ;)
 
Cześć, czy mogę dołączyć? 9t5d, wg usg termin na 31.10 :)
W domku 4 pociechy, i jeden aniołek z czerwca zeszłego roku w niebie :)
 
reklama
Do góry