reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ja jestem wlasnie po kolejnej wizycie. 15 tydzien, maluszek bryka, termin polowkowych badan juz ustalony tylko czekamy teraz zeby poznac plec bo dzisiaj nie dalo sie podejrzec:) trzymam kciuki za nas wszystkie:)

No u nas zaczęliśmy 11tc :-) kurcze moja najmłodsza ma 2 lata, i już zapomniałam jak to jest :) a macie jakieś dolegliwości? Mnie czasem nudności łapią jak za długo nie zjem.
 
No u nas zaczęliśmy 11tc :-) kurcze moja najmłodsza ma 2 lata, i już zapomniałam jak to jest :) a macie jakieś dolegliwości? Mnie czasem nudności łapią jak za długo nie zjem.
Ja jestem na podtrzymaniu od samego poczatku przez co strasznie odrzucilo mnie od jedzenia (i tu skutek uboczny -7 kg od poczatku ciazy ale maluszek wiekszy jak na swoj wiek i w pelni zdrowy wiec pozostaje czekac)
 
Ja jestem na podtrzymaniu od samego poczatku przez co strasznie odrzucilo mnie od jedzenia (i tu skutek uboczny -7 kg od poczatku ciazy ale maluszek wiekszy jak na swoj wiek i w pelni zdrowy wiec pozostaje czekac)
No właśnie mi też nie bardzo mi się chce jesc. Ale zjadłam chociaż małe lekkie ilości, żeby nie zaslabnac, bo i zawroty głowy się zdarzają.
 
Ja jestem wlasnie po kolejnej wizycie. 15 tydzien, maluszek bryka, termin polowkowych badan juz ustalony tylko czekamy teraz zeby poznac plec bo dzisiaj nie dalo sie podejrzec:) trzymam kciuki za nas wszystkie:)
Ja mam wizytę we wtorek i wtedy zacznę 15 tydz, może uda się podejrzec płeć
 
reklama
Do góry