reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy interpretacja

Dołączył(a)
26 Kwiecień 2019
Postów
12
Cześć dziewczyny. Do miesiączki mam 2 dni ale z ciekawosci zrobilam test I wyszlo cos taking on. Ja just nie wien czy urojenia czy faktycznie cos tam jest. Staramy sie z mezem od 7 miesiecy. Moj maz juz sie doczekac nie moze. Oczywiscie w niedziele powtorze test. Objawow nie mam zadnych jak nigdy. Lekkie bole podbrzusza, ale to naprawde Lekkie I nic wiecej. Zawsze mialam bole podbrzusza, krzyza oraz glowy tydzien przed spodziewana a tym razem czuje sie swietnie.
Dzieki.
 

Załączniki

  • 20190426_100710.jpg
    20190426_100710.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 1 179
reklama
Cześć dziewczyny. Do miesiączki mam 2 dni ale z ciekawosci zrobilam test I wyszlo cos taking on. Ja just nie wien czy urojenia czy faktycznie cos tam jest. Staramy sie z mezem od 7 miesiecy. Moj maz juz sie doczekac nie moze. Oczywiscie w niedziele powtorze test. Objawow nie mam zadnych jak nigdy. Lekkie bole podbrzusza, ale to naprawde Lekkie I nic wiecej. Zawsze mialam bole podbrzusza, krzyza oraz glowy tydzien przed spodziewana a tym razem czuje sie swietnie.
Dzieki.
Mój też tak wygląda, niestety negatywny
 
Za 2 dni powtorze. Moze tylko ja juz bzikuje. Bo zawsze po zrobieniu tests byla jedna kreska. A tutaj sama nie wiem. Wszystko ok. Dziekuje
Daj znac trzymam kciuki. Ja tez robilam mase testow i ja kreske widzialam a jak wysylalam zdjęcie psiapsiolce to po 3 tescie wysylala mnie do okulisty a 4 do psychologa a jestem w ciazy a testy pokazywaly pieknego bladziocha
 
reklama
reklama
Do góry