reklama

Test ciążowy interpretacja

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Do miesiączki mam 2 dni ale z ciekawosci zrobilam test I wyszlo cos taking on. Ja just nie wien czy urojenia czy faktycznie cos tam jest. Staramy sie z mezem od 7 miesiecy. Moj maz juz sie doczekac nie moze. Oczywiscie w niedziele powtorze test. Objawow nie mam zadnych jak nigdy. Lekkie bole podbrzusza, ale to naprawde Lekkie I nic wiecej. Zawsze mialam bole podbrzusza, krzyza oraz glowy tydzien przed spodziewana a tym razem czuje sie swietnie.
Dzieki.

Załączniki

reklama

Anusiak1990

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Bardziej wyglada mi to na rozmazanie tej testowej kreski mozw moglabys dac inne zdjęcie bo moj telefon nie chce współpracować z tym zdjęciem

Katerinka80

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Do miesiączki mam 2 dni ale z ciekawosci zrobilam test I wyszlo cos taking on. Ja just nie wien czy urojenia czy faktycznie cos tam jest. Staramy sie z mezem od 7 miesiecy. Moj maz juz sie doczekac nie moze. Oczywiscie w niedziele powtorze test. Objawow nie mam zadnych jak nigdy. Lekkie bole podbrzusza, ale to naprawde Lekkie I nic wiecej. Zawsze mialam bole podbrzusza, krzyza oraz glowy tydzien przed spodziewana a tym razem czuje sie swietnie.
Dzieki.
Mój też tak wygląda, niestety negatywny

Anusiak1990

Rozwiązania
0
Za 2 dni powtorze. Moze tylko ja juz bzikuje. Bo zawsze po zrobieniu tests byla jedna kreska. A tutaj sama nie wiem. Wszystko ok. Dziekuje
Daj znac trzymam kciuki. Ja tez robilam mase testow i ja kreske widzialam a jak wysylalam zdjęcie psiapsiolce to po 3 tescie wysylala mnie do okulisty a 4 do psychologa a jestem w ciazy a testy pokazywaly pieknego bladziocha

reklama

Ann89

Rozwiązania
0
a mi się wydaje że coś mi tam majaczy blado ale tak jak dziewczyny piszą, powtórz test ;) Najlepiej kupić test o czułości 10mlu

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, zrobiłam test 11 dni po owulacji i wyszło coś takiego (zdjęcie). Czy ta bardzo jaśniutka kreska może oznaczać ciąże?
IMG_3023.JPG

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs