reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Ile u was kosztuje taka wizyta akupunktury?ja sobie wygooglalam i mam pod domem gabinet,wyslalam mejla z pytaniem o ceny

No nie jest to tania impreza, u mnie pierwsza wizyta 100€, każda następna 70€. Trzeba robić raz w tyg z pominięciem tygodnia kiedy masz @, czyli średnio wyjdą 3 posiedzenia w miesiącu.
 
reklama
No nie jest to tania impreza, u mnie pierwsza wizyta 100€, każda następna 70€. Trzeba robić raz w tyg z pominięciem tygodnia kiedy masz @, czyli średnio wyjdą 3 posiedzenia w miesiącu.
Uuu no to jak u mnie to tez taka cena to chyba narazie sobie odpuszcze bo mam mega wydatki,sprobuje naturalnie moze pare miesiecy,zobaczymy co koles odpisze
 
Uuu no to jak u mnie to tez taka cena to chyba narazie sobie odpuszcze bo mam mega wydatki,sprobuje naturalnie moze pare miesiecy,zobaczymy co koles odpisze

No niestety, kosztowna sprawa, ale może u Ciebie będzie taniej :) albo w ogóle zaraz pyknie i nie będzie potrzeby tak się wspomagać :)
 
No mi tu pan odpisal na mejla ze 48f za godzine,troche duzo dla mnie w tym momencie,moze jak bede w Polsce to popatrze bo taniej widze

No to się cenią, w PL wyjdzie zdecydowanie taniej, a może oboje sobie spróbujcie, może facet da się namówić w ramach relaksu :p
 
No to się cenią, w PL wyjdzie zdecydowanie taniej, a może oboje sobie spróbujcie, może facet da się namówić w ramach relaksu :p
On to taki typ,"moze ja cie wymasuje albo powbijam ci igielki..."pewnie jakbym zaplacila to by poszedl,musze pomyslec w Pl bede tylko tydzien i tyle musze zalatwic ehh
 
On to taki typ,"moze ja cie wymasuje albo powbijam ci igielki..."pewnie jakbym zaplacila to by poszedl,musze pomyslec w Pl bede tylko tydzien i tyle musze zalatwic ehh

Ahaa, czyli uparciucha takiego masz...;) mój póki co karnie robi wszystko co trzeba, aczkolwiek temat dziecka wyszedł ode mnie, on to taki wolny duch trochę i na bank by się obudził dopiero po 40stce, że może to już czas najwyższy;))
Faktycznie tydzień to nie za długo, a spraw pewnie milion do ogarnięcia...a masz lekarza w pl swojego, jakiegoś kompetentnego?
 
Ahaa, czyli uparciucha takiego masz...;) mój póki co karnie robi wszystko co trzeba, aczkolwiek temat dziecka wyszedł ode mnie, on to taki wolny duch trochę i na bank by się obudził dopiero po 40stce, że może to już czas najwyższy;))
Faktycznie tydzień to nie za długo, a spraw pewnie milion do ogarnięcia...a masz lekarza w pl swojego, jakiegoś kompetentnego?
Raz bylam u fajnej ginki,i jak bylam rok pozniej w Pl to ona byla na urlopie i poszlam do innej niby takiej super,ale jej usg w porownaniu z usg tamtej to do dupy bylo.teraz mam wizyte z ta lepsza,ponad godzine kiedys u niej siedzialam i usg mi robila chyba z 20 minut i ona wlasnie mi powiedziala ze nie mam policystycznych jajniczkow,za to mam w nagrode miesniaka i nadrzerke jeeejjj...
A wy jakie teraz nastepne kroki planujecie?ile bylas na clo?6 cykli dobrze pamietam?to tak konkretnie bo myslalam ze 3 mozna tylko
 
reklama
Raz bylam u fajnej ginki,i jak bylam rok pozniej w Pl to ona byla na urlopie i poszlam do innej niby takiej super,ale jej usg w porownaniu z usg tamtej to do dupy bylo.teraz mam wizyte z ta lepsza,ponad godzine kiedys u niej siedzialam i usg mi robila chyba z 20 minut i ona wlasnie mi powiedziala ze nie mam policystycznych jajniczkow,za to mam w nagrode miesniaka i nadrzerke jeeejjj...
A wy jakie teraz nastepne kroki planujecie?ile bylas na clo?6 cykli dobrze pamietam?to tak konkretnie bo myslalam ze 3 mozna tylko

Te 6 cykli to chyba stąd, że po 3 pierwszych jeszcze nie do końca wszystko zaskoczyło tak jak trzeba, teraz po 6ściu już sama nawet czuję, że owu jest (i ten śluz, szał!), ciekawe czy się utrzyma ta pozytywna tendencja...teraz umówiłam wizytę mniej więcej na 13dc, żeby sprawdzić czy coś tam wyrosło samodzielnie bez clo... no i będę miała ze sobą wyniki niemęża i niech się lekarz głowi co dalej;) jak na mój gust, to pora na drożność, bo co mi po owu jak mogę niedrożna być i wtedy dupa i tak....
A ten mięśniak bardzo może utrudniać sprawę czy raczej ma mały wpływ? Bo w tym temacie się nie znam zupełnie
 
Do góry