reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
O'hara polecala akupunkture.nie no wiesz ja mam juz takie podejscie ze jak sie uda to sie uda a jak nie to trudno,po ostatnich przejsciach juz sie troche moj instynkt ochlodzil,moze wlasnie przez to ze tak sie fiksowalam przy kazdym bolu ukluciu itp.zdrowo sie odzywialam dbalam o siebie a i tak dupa wyszla. Teraz jesli sie uda to juz na luzie bede bo nie mam juz sily ba takie nakrecanie:)

To w tej kwestii odżywiania itd mój lekarz był dobry, on to taki śmieszny gość jest, wali prosto z mostu i jak byliśmy razem z niemężem na wizycie (m.in. z ch*wymi wynikami nasienia) to tak na nas patrzy i mówi:
„Pewnie zdrowo się odżywiacie i nie palicie? A my na to, że tak oczywiście. On: i pewnie alkoholu też nie pijecie i my znowu, że oczywiście nie pijemy. On: i pewnie jeszcze sport uprawiacie, my: no jak najbardziej uprawiamy” a on na to ze „no tak, tacy jak ja (czytaj: facet z brzuszkiem, siedzący za biurkiem) to strzelają na prawo i lewo, a wy teoretycznie powinniście zaciążyć w trzy sekundy, a nie jakieś leczenie prowadzić” :p taka anegdotka z gabinetu;] przynajmniej atmosfera przygnębienia szybko minęła na tej wizycie :D
 
O'hara polecala akupunkture.nie no wiesz ja mam juz takie podejscie ze jak sie uda to sie uda a jak nie to trudno,po ostatnich przejsciach juz sie troche moj instynkt ochlodzil,moze wlasnie przez to ze tak sie fiksowalam przy kazdym bolu ukluciu itp.zdrowo sie odzywialam dbalam o siebie a i tak dupa wyszla. Teraz jesli sie uda to juz na luzie bede bo nie mam juz sily ba takie nakrecanie:)

Polecałam i ciagle się tego trzymam. Pierwsza inseminacja bez akupunktury i dupa blada, druga z aku i zaskoczyło. Ja wierzę, ze to mi bardzo pomogło, psychicznie tez się czułam duuuuuzo lepiej po tym, już zawsze i na wszystko będę próbować akupunktury w pierwszej kolejności :)
 
Polecałam i ciagle się tego trzymam. Pierwsza inseminacja bez akupunktury i dupa blada, druga z aku i zaskoczyło. Ja wierzę, ze to mi bardzo pomogło, psychicznie tez się czułam duuuuuzo lepiej po tym, już zawsze i na wszystko będę próbować akupunktury w pierwszej kolejności :)

Hmm mam dosłownie pod nosem gabinet akupunktury, pomyślę o tym:)
 
Hmm mam dosłownie pod nosem gabinet akupunktury, pomyślę o tym:)

No pomysl, pomysl! Mysle, ze to jest więcej warte niż te wszystkie żele, suplementy i jeszcze jakie tam wspomagacze :) z reszta jak już wielokrotnie wspominałam, działanie akupunktury na problemy z płodnością są naukowo udowodnione [emoji851][emoji851]
 
No pomysl, pomysl! Mysle, ze to jest więcej warte niż te wszystkie żele, suplementy i jeszcze jakie tam wspomagacze :) z reszta jak już wielokrotnie wspominałam, działanie akupunktury na problemy z płodnością są naukowo udowodnione [emoji851][emoji851]

Tak, tak, ja jak najbardziej wierzę w te dalekowschodnie metody, bo jestem troszkę z nimi związana zawodowo i widzę efekty takich działań (co prawda nie w kwestii niepłodności, no ale widzę jak to działa). W sumie zabijcie mnie, ale nie wiem dlaczego o sobie samej nie pomyślałam w tej kwestii na poważnie...Zaraz sobie przeprowadzę to, co potrafię i tak cały miesiąc będę się dźgać, zaszkodzić nie zaszkodzi:D
 
No pomysl, pomysl! Mysle, ze to jest więcej warte niż te wszystkie żele, suplementy i jeszcze jakie tam wspomagacze :) z reszta jak już wielokrotnie wspominałam, działanie akupunktury na problemy z płodnością są naukowo udowodnione [emoji851][emoji851]
Ile u was kosztuje taka wizyta akupunktury?ja sobie wygooglalam i mam pod domem gabinet,wyslalam mejla z pytaniem o ceny
 
reklama
Tak, tak, ja jak najbardziej wierzę w te dalekowschodnie metody, bo jestem troszkę z nimi związana zawodowo i widzę efekty takich działań (co prawda nie w kwestii niepłodności, no ale widzę jak to działa). W sumie zabijcie mnie, ale nie wiem dlaczego o sobie samej nie pomyślałam w tej kwestii na poważnie...Zaraz sobie przeprowadzę to, co potrafię i tak cały miesiąc będę się dźgać, zaszkodzić nie zaszkodzi:D
A co to za praca?co potrafisz??zaintrygowalas mnie:)
 
Do góry