reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Miałam objawy chyba zaraz po zagnieżdżeniu ;D mówiłam mojej kolezance kiedyś takie rzeczy tylko w filmach że masz mdłości przed okresem a tu nagle bach kucie w jajniku , ból krzyża , ból kości , ochota tylko na naleśniki wszystko inne ble , mdłości , ból głowy , płaczliwość , coś podejrzewałam tak w 1% ale myślałam że to przesilenie wiosenne więc nie wkrecalam sobie objawów bo raczej nie myślałam że to będzie ciąża ,byłam mega zmęczona do tego , ale miałam mieć zabieg usunięcia pieprzyka i znieczulenie przez to wolałam sprawdzić w razie co
5 dni przed okresem zrobiłam betę , testu nie robiłam beta wynosiła 94 dwa dni później 210 więc napewno by wyszło na teście , już od tamtej pory tylko USG ;) tak wiec wszystko jest możliwe ;)
no ja wlasnie mam taki bol ciagnacy w podbrzuszu klucie jajnikow,bol glowy dzisiaj jeden raz plamilam,brak apetytu,sennosc i w sumie na ten moment chyba tyle
 
reklama
Ja od samej owulacji czulam ze cos jest inaczej :) bolalo mnie podbrzusze, kłuły jajniki, bolaly piersi...mialam jakies skurcze i zatwardzenie przez kilka dni...no i po prostu czulam ze jest inaczej:)
 
Ja od samej owulacji czulam ze cos jest inaczej :) bolalo mnie podbrzusze, kłuły jajniki, bolaly piersi...mialam jakies skurcze i zatwardzenie przez kilka dni...no i po prostu czulam ze jest inaczej:)
Zobaczymy jak u mnie bedzie:) choc mam nadzieje ze to jest to o czym mysle tylko dzisiaj mnie to plamienie zmartwilo bo zazwyczaj takie plamienie zwiastowalo u mnie@
 
Zobaczymy jak u mnie bedzie:) choc mam nadzieje ze to jest to o czym mysle tylko dzisiaj mnie to plamienie zmartwilo bo zazwyczaj takie plamienie zwiastowalo u mnie@
Ja za pierwszym razem mialam plamienie implantacyjne wlasnie przed terminem @ a za drugim nie mialam wcale...takze roznie to bywa :)
 
Ja za pierwszym razem mialam plamienie implantacyjne wlasnie przed terminem @ a za drugim nie mialam wcale...takze roznie to bywa :)
No wlasnie zdziwilam sie dzisiaj jak zobaczylam to plamienie bo do okresu zostalo 6 dni a takie przedokresowe plamienie to mialam max 2 dni przed a nie az 6 i w sumie dzisiaj tez jest 9 dzien od owulacji wiec tez jest mozliwosc ze to plamienie implantacyjne
 
U mnie kilka objawów się nałożyło. W sumie od samego zapłodnienia w nocy pojawialy się nocne mdłości ale ze to było po jelitowce wiec zganialam na to. W okolicach okresu minimalne plamienie, wiec poprzytulałam się z mężem, co zawsze okres przyspieszało a tym razem nic. No i m.zauwazyl zmianę w biuście- stwierdził ze jakieś pełne i ciężkie są piersi. Do tego pojawiała się ogromna senność, rano zawroty głowy i osłabienie. A ból w jajnikach jak na @.
Przy pierwszej ciąży za to nie miałam takich objawów tylko dziwnie obolałe piersi i jakieś mrowienie w biuście.
 
Mi polecialo nagle troche krwi z nosa, ale chyba zaraz po terminie miesiaczki a nie przed miesiaczka.
 
Ostatnia edycja:
Skaplam sie ze moge byc w crazy jak ktos mi powiedzial ze jestem bardzo blada. 5 dni pozniej zrobilam test i byl pozytywny. Pokazywal mi 2-3 tyg. Kolejnym objawem byla cienka otoczka na sutkach. Typowe objawy ciazy pojawily sie ok 5-6 tc
 
reklama
Mnie boli podbrzusze od 7 dnia po owulacji...raz słabiej raz mocniej, ale ciągle się utrzymuje.. A jak u Ciebie autorko postu?
U mnie jest prawie caly czas bol podbrzusza od czasu owulacji raz mocniejszy raz slabszy. Dzisiaj mam 3 dzien plamien 2 testy z rana pokazaly bardzooo blada druga kreske a popoludniu test wyszedl negatywny,wiec obstawiam zawahania hormonalne przed okresem albo bardzo wczesna ciaze
 
Do góry