reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziękuję wam bardzo za słowa wsparcia. Ja dalej czekam na wyniki Ale dam znać n pewno jak wyszły;)
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj bete i czekam na wyniki. A co tam u was dziewczyny? Powiem wam że trochę się boję jeżeli beta potwierdzi ciążę. Mam 30 kg nadbagazu i boję się że mogą być jakieś komplikacje...
Nie warto martwić się na zapas, ja mam również taki nadbagaż i ciąża przebiega prawidłowo, lekarz i położna nawet nie wspomnieli słowem, że coś może być nie tak z powodu mojej wagi. Trzymam mocno kciuki [emoji6]

Ja dziś od rana popadłam w szał dziecięcych zakupów, zawaliłam pół pokoju zdobyczami [emoji16] jestem umęczona, ale jaka szczęśliwa [emoji4]
 
Mam wyniki bety 51 a dzisiaj jest dzień spodziewanej miesiączki przy cyklach 31 dni. Czy beta nie jest za niska? Wiem, że powinno się sprawdzić po 48 h Ale jakoś stresa łapie że coś może być nie tak... człowiek za dużo czyta A potem się martwi...
 
Mam wyniki bety 51 a dzisiaj jest dzień spodziewanej miesiączki przy cyklach 31 dni. Czy beta nie jest za niska? Wiem, że powinno się sprawdzić po 48 h Ale jakoś stresa łapie że coś może być nie tak... człowiek za dużo czyta A potem się martwi...
Przy takich cyklach owulacja może pojawić się dopiero nawet i w 19 dniu cyklu, więc uważam, że beta jest w porządku. Dla spokojnej głowy powtórz jeszcze w poniedziałek, żeby zobaczyć jak przyrasta. Gratuluję [emoji6]
 
Dziewczyny, trochę zmienię temat - szukam wózka dla naszego maleństwa i mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem który wybrać...
Może coś poradzicie?
Kryteria są takie, żeby to był wózek 2w1, do którego będzie pasował fotelik Cybexa, ponieważ słyszałam już od kilku osób, że jest on ponoć najbardziej bezpieczny dla dziecka.
Na wózek z Cybexa nas nie stać, także szukamy czegoś w granicach powiedzmy do 2,5tys z tym wspomnianym fotelikiem.
Gdzieś pierwszy wybór padł na firmę Bebetto bodajże Murano, ale czytałam, że ma ponoć sporo wad, m.in. że jest ciężki, że koła się zacinają itd... Drugi wybor to Espiro Next... Nie jestem w sumie przekonana do żadnego i już nie wiem nic.
Pomóżcie :*
 
Dziewczyny, trochę zmienię temat - szukam wózka dla naszego maleństwa i mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem który wybrać...
Może coś poradzicie?
Kryteria są takie, żeby to był wózek 2w1, do którego będzie pasował fotelik Cybexa, ponieważ słyszałam już od kilku osób, że jest on ponoć najbardziej bezpieczny dla dziecka.
Na wózek z Cybexa nas nie stać, także szukamy czegoś w granicach powiedzmy do 2,5tys z tym wspomnianym fotelikiem.
Gdzieś pierwszy wybór padł na firmę Bebetto bodajże Murano, ale czytałam, że ma ponoć sporo wad, m.in. że jest ciężki, że koła się zacinają itd... Drugi wybor to Espiro Next... Nie jestem w sumie przekonana do żadnego i już nie wiem nic.
Pomóżcie :*
Ja w pierwszej ciąży planowałam kupić bebetto Holland lub Torrino. Maja dobre opinie. Fakt są to wózki dość ciężkie. Proponuję kupić je używane, u mnie w zasadzie większość można kupić w dobrej cenie jeszcze na gwarancji A nawet jak bez to w B. Dobrym stanie, bo nowy sam 2 w 1 kosztuje ok 2500. Ciąży nie donosilam , więc ciężko powiedzieć czy byłby ok...
Teraz dla bliźniaków też wybralam bebetto 42. Opinie tez super. Ogólnie myślę, że to dobra firma.
 
reklama
D
Ja w pierwszej ciąży planowałam kupić bebetto Holland lub Torrino. Maja dobre opinie. Fakt są to wózki dość ciężkie. Proponuję kupić je używane, u mnie w zasadzie większość można kupić w dobrej cenie jeszcze na gwarancji A nawet jak bez to w B. Dobrym stanie, bo nowy sam 2 w 1 kosztuje ok 2500. Ciąży nie donosilam , więc ciężko powiedzieć czy byłby ok...
Teraz dla bliźniaków też wybralam bebetto 42. Opinie tez super. Ogólnie myślę, że to dobra firma.
Hmm.... a ja wlasnie znalazlam niezbyt dobre opinie o tych wizkach stad moje pytanie.
 
Do góry