reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 lat starań

Wygląda na ciążę trzymam kciuki!

A ogólnie to trzymam podwójnie kciuki bo widzę, że od tego samego czasu się staracie co my. U nas też pcos i ovarin...do tego chyba jakaś blokada w głowie i stres. Odpuściłam. Po 1,5 roku się udało. A i to była dla mnie wieczność.

Pozdrawiam!
 
reklama
Hej :)
Jestem tu nowa i licze na wasze doświadczenie jak i opinie.
Aby sie baaaardzo nie rozpisywać.
Staramy sie z mężem o dziecko 5 lat.
Od pół roku jesteśmy pod opieką kliniki leczenia niepłodności.
U męża wyniki ok.
U mnie tarczyca i pcos...
2 cykle obserwacyjne okazało sie ze brak pecherzyka dominującego.
3ci cykl z clo i ovarin od pół roku.
W tym cyklu był pecherzyk i pękł.

Na testy ciążowe wydalam w ciagu tych 5ciu lat fortune. Zawsze rozczarowanie
Podkusilo mnie i zrobiłam test 4 dni przed spodziewaną@ i na teście po 15 min pokazala sie druga kreska a raczej jej cień...ale była.
Dzisiaj robiłam test z porannego moczu. Kreska jakby ciut bardziej widoczna....
Nie wytrzymałam i zrobilam test ok. 17:00 i widok taki.
Pobiegłabym na bete...ale sobota
Nie wiem co myśleć...
Heeeeeelp
Ja za każdym razem (3ciąże, 3dzieci) jak robiłam test też ta 2kreska była ledwo widoczna. Mam niedoczynność tarczycy, hashimoto, pcos i w ciąże zaszlam bez problemu.
Gratuluję:)
 
Dziekuje za słowa które budzą we mnie nadzieje. Czekam do jutra!!!! Jestescie wspaniałe juz dziękuję Wam !!
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam jeszcze jeden test przed chwilą
 

Załączniki

  • 20190512_170229~2.jpg
    20190512_170229~2.jpg
    214 KB · Wyświetleń: 236
gratuluję kresek :)
Dołączam do obserwacji i czekam na potwierdzenie lekarza :)
PS. Mam podobną sytuację od ok.4-5 lat z mężem staramy się o dzidzia i nic i tez.do kliniki zawedrowalismy na poczatku tego roku mąż super wyniki u mnie jajniki drobnopecherzykowate i brak owulacji w 2 cyklach monitorowanych. Teraz czekamy na @ i zaczynamy juz monitoring z clo i aromek 2-7 Dc 2x1 mam nadzieje ze teraz już mi coś tam urośnie :)
Obyśmy tez się doczekali
 
gratuluję kresek :)
Dołączam do obserwacji i czekam na potwierdzenie lekarza :)
PS. Mam podobną sytuację od ok.4-5 lat z mężem staramy się o dzidzia i nic i tez.do kliniki zawedrowalismy na poczatku tego roku mąż super wyniki u mnie jajniki drobnopecherzykowate i brak owulacji w 2 cyklach monitorowanych. Teraz czekamy na @ i zaczynamy juz monitoring z clo i aromek 2-7 Dc 2x1 mam nadzieje ze teraz już mi coś tam urośnie :)
Obyśmy tez się doczekali
 
Mayred91 widze że sytuacja bardzo bardzo podobna a i prawie identyczna. Identyczny cykl postępowań. Trzymam mocno kciuki !!! I oczywiscie dam znać.
 
reklama
Do góry