reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 lat starań

reklama
Może i mi się uda w następnym cyklu :)
@ się zbliża bo brzuch zaczyna boleć wiec max tydzień czasie i będzie :)
Będzie cLO i aromek i do dziela:)
Kochana powiedz mi ty na tych tabletkach ile czasu cykli byłaś? ?
 
Kochana tylko sie nie zraz, bo przy takiej betce jeszcze na usg nic nie bedzie widac. Dopiero przy ponad tysiaczku widac pecherzyk.
Jestescie. Kochane. Dziekuje
Czekam jutro jeszcze na informację od doktora i mam nadzieje ze w pełni będę mogła ryczec i krzyczeć ze szczescia !!!
 
Może i mi się uda w następnym cyklu :)
@ się zbliża bo brzuch zaczyna boleć wiec max tydzień czasie i będzie :)
Będzie cLO i aromek i do dziela:)
Kochana powiedz mi ty na tych tabletkach ile czasu cykli byłaś? ?
Właśnie tak bardzo sie wzbraniam przed tym wszystkim bo bez zadnego leczenia staralismy sie 5 lat. Na clo to jest właśnie TEN cykl. Pierwszy cykl z włączonym leczeniem.
 
Właśnie tak bardzo sie wzbraniam przed tym wszystkim bo bez zadnego leczenia staralismy sie 5 lat. Na clo to jest właśnie TEN cykl. Pierwszy cykl z włączonym leczeniem.
Ja też będę dopiero 1 cykl zaczynała po @ a tak to tylko sama natura i nie daliśmy rady :(
Mam nadzieje ze 1 cykl na cło wystarczy
 
Jestem już po.
Na usg nic nie widać. Możliwe ze za wcześnie
Mam jutro i w piątek zrobić bete
A w poniedziałek na wizyte.
Dostalam Duphaston 3x1
Jezu nie wytrzymam do poniedziałku.
Jutro zrobie bete to bede chociaz popołudniu wiedziała czy rośnie (daj Boże)
 
Tez tak myślałam że na usg nic nie pokaże co do dopostanu bardzo dobrze podtrzyma ciążę.
A co do bety to napewno będzie pięknie przyrastała.
Kochana itak gratuluję i czekam na info i pierwsze foto. Wyczytałam ze ok 5-6 tc można już zobaczyć zarodek z serduszkiem
 
reklama
Jestem już po.
Na usg nic nie widać. Możliwe ze za wcześnie
Mam jutro i w piątek zrobić bete
A w poniedziałek na wizyte.
Dostalam Duphaston 3x1
Jezu nie wytrzymam do poniedziałku.
Jutro zrobie bete to bede chociaz popołudniu wiedziała czy rośnie (daj Boże)
Przede wszystkim się nie stresuj :) stres jest nie zdrowy :) będzie dobrze!
 
Do góry