reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Dołączył(a)
9 Maj 2019
Postów
9
Przychodzę do was znowu z pytaniem, podczas wizyty 6 dni po terminie miesiączki dostałam lekkiego plamieni trwało chwile, pod wieczor strasznie się zdenerwowałam dostałam silnego krwawienia, bolało mnie okropnie podbrzusze i plecy aż do rana, tetaz krwawienie ustało ale bol podbrzusza i pleców jest nadal, nie wiem co robić, dzwoniłam do lekarzy do nikogo nie ma miejsca żeby mnie przyjęli
 
reklama
Rozwiązanie
Mi kiedyś spóźniał się okres 2 tygodnie, poszłam do gina, zbadał mnie i zaraz po dostałam okres. Dlatego myślę, że to jest okres i nie ma czym się stresować, szczególnie jak test wyszedł negatywny. Jeśli coś cię niepokoi to idź na pogotowie, ale obstawiam że to spóźniony okres. A spóźniony może byyc z wielu powodów np. stres że boisz się że jestes w ciąży i nie jesteś na to gotowa; stres ze jesteś w ciąży bo bardzo chcesz dziecka; istotna zmiana w twoim funkcjonowaniu np.rygorystyczna zmiana diety, zmiana klimatu ...itp
Jeśli dalej coś się będzie działo proponuje na pogotowie. Chyba ze to krwawienie przypomina twoja miesiączkę to odczekać kilka dni jeśli nie będzie intensywniejsze lub nie będzie przy nim mego bólu.
Polecam również zrobić beta z rana lub teraz gdzieś znaleźć laboratorium całodobowe bo w niektórych miastach są takie
 
reklama
reklama
Na początku tak myślała ale 2 dni miałam krwawienia a dziś 3 już tylko lekkie plamienia, a zawsze 5 dni miałam codziennie tak samo bardzo obfite krwawienie
Wiesz co moje oststnie miesiączki właśnie tak wyglądały 2 dni powiedzmy że krwawiłam , a potem tylko ze 2 dni plamienia , i nie były to poronienia tak miałam
 
Do góry