reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dbam jak moge najlepiej ;)No maz prowadzi wlasna dzialalnosc plus teraz tescia dodatkowo tez o ile z nasza by dal rade zrobic urlop to z teścia nie bardzo...wiadomo ze w miarę możliwości będzie pomagal ale tez nie moge wymagac zeby wszystko rzucil

Mam do was troche krepujace pytanie...cale zycie mialam problem z wyproznianiem a teraz od kilku dni prakrycznie codziennie lub 2x dziennie...myslicie ze to normalne?? Przed pierwszym porodem organizm mi sie oczyścil zwykla biegunka ale w 37tc...a teraz sama nie wiem..moze to objaw wstawiania glowki??
Na "oczyszczanie" przed porodem chyba troszkę za wcześnie. Ją typową biegunkę przedporodowa miałam w dniu porodu więc nie pomogę.
Może zmienilas dietę,więcej owoców czy coś.
I pamiętaj że tu nie ma trudnych pytań;)
 
Zdjęcia,zdjęciami ...a lekarz coś mówił?
Jak dzidzia? Rozumiem że wszystkie parametry ok?
Wszystko w normie, trochę mnie martwi trisomia 21 bo wyszło wyższe prawdopodobieństwo niz pół roku temu (1:2738) ale jestem dobrej myśli [emoji106]
Ten lekarz nie strzela na prenatalnych [emoji3525]
 
Jejku, jak wy wszystkie juz daleko [emoji33] wasze ciąże uciekają szybciutko! U nas jutro 25+0 dopiero [emoji849] czasem mi się wydaje, że wieczność jeszcze do końca.
Mam podobne odczucia, nie mogę się doczekać kiedy wreszcie ją uściskam, trwa to wieczność..... u mnie przez te przejścia do połowy ciąży, ciągle się boję......
 
Dzieki kochana ;-*
Wlasnie na oczyszczanie za wczesnie...ale w srode wizyta bede wiedziec wszystko ;)
Na "oczyszczanie" przed porodem chyba troszkę za wcześnie. Ją typową biegunkę przedporodowa miałam w dniu porodu więc nie pomogę.
Może zmienilas dietę,więcej owoców czy coś.
I pamiętaj że tu nie ma trudnych pytań;)
 
Wszystko w normie, trochę mnie martwi trisomia 21 bo wyszło wyższe prawdopodobieństwo niz pół roku temu (1:2738) ale jestem dobrej myśli [emoji106]
Ten lekarz nie strzela na prenatalnych [emoji3525]
Te "prawdopodobieństwa" to o kant d... Tylko straszą niepotrzebnie. Jak pomiary ok to maleństwo zdrowe.
Czekamy zatem na piątkowe info,może tam coś dojrzycie;)
 
Wszystko w normie, trochę mnie martwi trisomia 21 bo wyszło wyższe prawdopodobieństwo niz pół roku temu (1:2738) ale jestem dobrej myśli [emoji106]
Ten lekarz nie strzela na prenatalnych [emoji3525]
wyższe bo jesteś starsza, liczą to z ryzyka podstawowego, który odpowiada wiekowi matki, skorygowane to wiek plus parametry wic normalne że im starsza mama tym wyższe a ryzyko bardzo małe, jest dobrze :)
 
reklama
Hej dziewczyny cos ostatnio nie moglam.wejsc na bb, a chcialam dac update :) , bylismy na usg , i dzidzia wazyla 1145gr, dluugie nogi takich nie widzialam jeszcze - no nie konczyly sie na tym usg hihi :), wszystko dobrze i na swoim miejscu uf no i na 100%i milion procent jest u nas synus! .

Powodzonka dziewczyny w staraniach ja juz chyba wyczerpalam moje proby staran u nas zadna metoda na corke nie zadziałała chyba tak musi byc ;)

A jak ciazowki sie czuja ?
Jak czytam takie posty,jak Twój,to się uśmiecham i myślę,że za jakiś czas i ja będę tak samo pisała :) Jedyne ,co próbuje zrobić,to nie trafić w sama owu,jak przy synach,ale pewnie na nic się to nie zda. A Twoja radość z trzeciego synka dodaje mi skrzydeł :)
 
Do góry