reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja dzisiaj wymiitowalam az 4 razyNie mam nawet ochoty patrzec na jedzenieA kruszyna musi przeciez rosnac
Kruszyna będzie rosła, bo pobiera wartości odżywcze z zapasów Twojego organizmu ;) Także nie musisz się martwić. Oczywiście ten stan nie może trwać przez 9 m-cy, bo będzie grozilo Ci odwapnienie kości i braki w Twoim organizmie się jednak odezwą ;)
 
Dziewczyny chciałam zapytać czy któraś się zdecydowała na badania genetyczne NIPT typu Nifty,Panorama czy inne?

@Pala @chlopkers @redferrari @Dgd @Never give up @Mieciu85 @Baylee @adansonia @Babeczki @sssurykatka @Majaaa @Sol
Tina ja nie, wyszlo podobno 'idealne' usg genetyczne a krew jeszcze poprawila wyniki, wiec jestem dobrej mysli, ryzyko po pappie i usg mam na zd 1do 6320, a na pozostale 2 choroby 1 do ponad 20 tysiecy, wiec na nic więcej sie nie decyduje, ale gdyby wyszlo zle pewnie robilabym nipt [emoji846]
 
Referrari nie wiem czy do mnie to pytanie ?:)
A więc czuje sie kiepsko-wymioty,słabości-myslama ze jak odstawie accofil i enkorton bedzie lepiej ale nie jest heheh.
Byle do przodu!
A jak u Was? :)
Tak do Ciebie kochana! Może trzeba chwilę jeszcze poczekać na poprawę? U nas już 3,5 miesiąca i prawie 6 kg wagi :) na razie wszystko dobrze... Mała da się wyspać i cudnie się bawi z nami, ja mam pokarm - czego chcieć więcej?
 
reklama
Do góry