reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

Witam serdecznie. Mam takie pytanie. Czy muala któraś z Was taką sytuację że poczulyscie ruchy dzidzi a kilka dni później nic. Jestem obecnie w 17 tc. To moja kolejna ciąża. Kilka dni temu poczulam pierwsze ruchy a dzisiaj nic. Czy powinnam się martwić?
 
reklama
Witam serdecznie. Mam takie pytanie. Czy muala któraś z Was taką sytuację że poczulyscie ruchy dzidzi a kilka dni później nic. Jestem obecnie w 17 tc. To moja kolejna ciąża. Kilka dni temu poczulam pierwsze ruchy a dzisiaj nic. Czy powinnam się martwić?
Zupelnie normalne.
 
Witam serdecznie. Mam takie pytanie. Czy muala któraś z Was taką sytuację że poczulyscie ruchy dzidzi a kilka dni później nic. Jestem obecnie w 17 tc. To moja kolejna ciąża. Kilka dni temu poczulam pierwsze ruchy a dzisiaj nic. Czy powinnam się martwić?
Jak pisałam wcześniej, pierwsze ruchy poczułam 13 tc a do 20tc zdarzało mi się po kilka dni ciszy. Z maleństwem wszystko ok. Także to zupełnie normalne.
 
Dziękuję Wam dziewczyny. Pierwszą ciążę przezywalam 10 lat temu więc juz nie pamiętam jak to jest [emoji4] później bardzo długo się staraliśmy, 3 poronienia po drodze i teraz w końcu się udało. I dlatego jestem taka przewrazliwoona[emoji33] ale trochę mnie uspokoilyscie bo wizuta dopiero za 2 tygodnie.
 
To i ja zapytam. Po 7 latach kolejna ciaza więc czuje się jak bym zaczynała wszystko od nowa. Kilka dni temu poczułam prawdopodobnie ruchy maleństwa, potem kilka dni ciszy i dziś znowu. Ale dziś prawie cały dzień, sporo i często tych ruchów. Ewidentnie w miejscu gdzie wyczuć można macice. Jak często odczuwacie/odczuwalyscie pierwsze ruchy malucha.
 
Dzisiejszej nocy spać nie mogłam tak się ruszała. Dodatkowo jeszcze dwa ataki epi miałam. Nie wyspana jestem. Mam nadzieję, że w dzień się zdrzemnę. Jestem w 34tc
 
Jestem w 30 tygodniu ciązy i dziecko rusza mi się po kilkanaście razy dziennie. Nie jestem jednak pewna czy lubię te ruchy. Czuje się co najmniej dziwnie. Moja poprzednia ciąza byla inna, córka sie mniej rusza Ta jest niesamowicie skręcona ;)
 
reklama
Między 18 a 24. Literatura podaje nawet 14 tydzień, ale to w przypadku kolejnych ciąż, gdy mama już zna to uczucie z ciąż poprzednich. Nadwaga/otyłość też może mieć wpływ na odczuwanie.

Trzeba jak zawsze pamiętać, że każda kobieta i każda ciąża są inne.

Ja w 14 i póki co nie czuję ;)
 
Do góry