)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

Sarna33

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja sie czasami zastanawiam czy czegos nie czuje, a to tak naprawde po prostu jelita. Poczekam jeszcze ze 3 tyg i przekonam sie czy to maluszek czy ja :) obecnie 16 tydzien
Ja tez się tak zastanawiałam, bo 13,14tydzien a miałam wrażenie ze coś czuje. A to moja druga ciąża. W 14 tygodniu miałam usg i jak lekarz docisnął głowica to dostałam kopniaki-nie było wątpliwości. Także pewnie to możliwe, ze u ciebie to nie jelita.
Choć od tamtego czasu spokojniej jest, na regularne kopniaczki trzeba poczekać.

reklama

siwa84

Miasto
Karlsruhe
Rozwiązania
0
Witam serdecznie. Mam takie pytanie. Czy muala któraś z Was taką sytuację że poczulyscie ruchy dzidzi a kilka dni później nic. Jestem obecnie w 17 tc. To moja kolejna ciąża. Kilka dni temu poczulam pierwsze ruchy a dzisiaj nic. Czy powinnam się martwić?

Aguu

Rozwiązania
5
Witam serdecznie. Mam takie pytanie. Czy muala któraś z Was taką sytuację że poczulyscie ruchy dzidzi a kilka dni później nic. Jestem obecnie w 17 tc. To moja kolejna ciąża. Kilka dni temu poczulam pierwsze ruchy a dzisiaj nic. Czy powinnam się martwić?
Zupelnie normalne.

Sarna33

Rozwiązania
0
Jak pisałam wcześniej, pierwsze ruchy poczułam 13 tc a do 20tc zdarzało mi się po kilka dni ciszy. Z maleństwem wszystko ok. Także to zupełnie normalne.

siwa84

Miasto
Karlsruhe
Rozwiązania
0
Dziękuję Wam dziewczyny. Pierwszą ciążę przezywalam 10 lat temu więc juz nie pamiętam jak to jest później bardzo długo się staraliśmy, 3 poronienia po drodze i teraz w końcu się udało. I dlatego jestem taka przewrazliwoona ale trochę mnie uspokoilyscie bo wizuta dopiero za 2 tygodnie.

Rozwiązania
0
ja pierwsze ruchyb poczułam w 18tc, dzis 22tc i mała pchełka okazuje się bardzo wysportowana :p

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry