reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

reklama

Fenika29

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Umnie druga ciaza i ruchy czulam od 17 tyg
maz z corka poczuli w 18-19 piekne uczucie

Rozwiązania
0
Ja również jak koleżanka wyżej już w 17 Tc czułam lekkie uderzenia, teraz jestem 21tc i mały to dosłownie chyba ma ADHD bo kopie mnie przy każdej okazji, czasami się martwię że jest aż tak aktywny :( jak leżę to już w ogóle takie kopniaki dostaje że az mnie podrzuca, czy to normalne? Przed ciąża byłam dość szczupła, mój narzeczony twierdzi że to przez to że mało wody pije i dlatego tak czuję, bo lekarz powiedział że mam wody w Normie ale wolałby żeby było więcej (a ja nie cierpie pić wody) co myślicie? Czy jestem przewrazliwiona

Fenika29

Rozwiązania
1
Ja również jak koleżanka wyżej już w 17 Tc czułam lekkie uderzenia, teraz jestem 21tc i mały to dosłownie chyba ma ADHD bo kopie mnie przy każdej okazji, czasami się martwię że jest aż tak aktywny :( jak leżę to już w ogóle takie kopniaki dostaje że az mnie podrzuca, czy to normalne? Przed ciąża byłam dość szczupła, mój narzeczony twierdzi że to przez to że mało wody pije i dlatego tak czuję, bo lekarz powiedział że mam wody w Normie ale wolałby żeby było więcej (a ja nie cierpie pić wody) co myślicie? Czy jestem przewrazliwiona

Mi lekarka powiedziala ze czulam szybko bo wlasnie szczupla jestem i tez nieprzepadam za woda hehe pije ja zmusu....:hmm: bo pic trzeba.... ale nawet 1.5l dziennie niewypijam dopijam sie cherbatami....

Rozwiązania
0
Kazał pić mi 2,5l wody dziennie dla mnie to jak wypić cysterne.. Pije soki, herbaty ale do wody dalej nie mogę się przekonać, nawet z domowymi sokami, wolę jakieś 100% się napic a jak widzę sok jabłkowy to ślinka mi leci :p natomiast martwi mnie to że jak na 21 Tc mam dość mały brzuch :(

Fenika29

Rozwiązania
1
Kazał pić mi 2,5l wody dziennie dla mnie to jak wypić cysterne.. Pije soki, herbaty ale do wody dalej nie mogę się przekonać, nawet z domowymi sokami, wolę jakieś 100% się napic a jak widzę sok jabłkowy to ślinka mi leci :p natomiast martwi mnie to że jak na 21 Tc mam dość mały brzuch :(
Ja tez mam nieduzy i od poczatku ciazy przytylam 3kg niecale
z pierwsza corka do 6 msc waga mi stala w miejscu a po 6 msc przytylam ponad 20kg ... wynikiem byly megaa rozstepy..

Rozwiązania
0
Ja przed ciąża 56, teraz już 65:( a to dopiero 22tc, młody teraz tam kopie jak leżę na plecach że az mnie boli cały brzuch, nie wiem czy powinnam się martwić?

glandula

Początkująca w BB
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
1
Hej dziewczyny, mam 24 tydzień więc ruchy oczywiście czuję - czasami jak młoda da po flakach to aż podskoczę! Ale mam czasami takie coś, że macica tuż pod pępkiem robi się twarda jak skała i czuję takie napieranie - stąd pytanie czy to dzidzia się tak rozpycha czy są to te skurcze Braxtona Hicksa? Czytałam o nich ale jakoś nie jestem pewna.

reklama

GoJ

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
10
Hej dziewczyny, mam 24 tydzień więc ruchy oczywiście czuję - czasami jak młoda da po flakach to aż podskoczę! Ale mam czasami takie coś, że macica tuż pod pępkiem robi się twarda jak skała i czuję takie napieranie - stąd pytanie czy to dzidzia się tak rozpycha czy są to te skurcze Braxtona Hicksa? Czytałam o nich ale jakoś nie jestem pewna.
U mnie to dziecko się tak pcha. Jak je poprzepycham to ucieka i już nie napięty brzuch i nie boli

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku