reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

Dołączył(a)
20 Maj 2017
Postów
3
Rozwiązania
0
Miałam takie subiektywne odczucie ruchów dziecka, gdy zaczęłam intensywnie pisać na klawiaturze. Miałam przypływ weny, a że szybko piszę to stukot był słyszalny z pewnością przez maluszka. Laptop był na kolonach, a ja miałam uczucie jakby coś się zaczęło wiercić w brzuchu. Z pewnością był to maluszek, który pewnie przestraszył się dźwięku stukotu o klawiaturę.
 
reklama

karolinne

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2016
Postów
169
Rozwiązania
0
Wszystko zależy od kobiety Jedna czuje ruchy płodu szybciej. Druga później :) Sama również odczuwałam to inaczej przy pierwszej i przy drugiej ciązy. Ogolnie miałam wrażenie,ze starsza córka była o wiele bardziej ruchliwa w brzusku od młodszej. Co ciekawe jest zupełnie inaczej teraz. Bo starsza jest spokojniejsza a młodsza to żywe srebro :)

W kalendarzu ciazy jest napisane,ze ruchy pojawiają się w okolicach 15 tygodnia. Czasami później,
rodzice.pl/ciaza/kalendarz-ciazy/
 
Ostatnia edycja:

Blanka8

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Marzec 2017
Postów
178
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
Ja poczułam pierwsze ruchy w 15 tygodniu. Jestem w ciąży bliźniaczej, ale czuje tylko jednego maluszka. Czytałam, że to wszystko zależy od umiejscowienia łożyska. Pewnie czuję na razie tego, który ma łożysko z tyłu, a tego co ma z przodu nie czuję.
 

Lenka232323

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2016
Postów
312
Miasto
Krakow
Rozwiązania
0
A ja się zastanawiam jak to odróżnić te ruchy
Bo prawie codziennie czuje takie burczenie
A głodna napewno nie jestem już nie wiem czy to czy nie
Waryjuje
 
Dołączył(a)
8 Listopad 2017
Postów
6
Rozwiązania
0
Jestem w drugiej ciąży i pierwsze ruchy zaczęłam czuć w 18 tygodniu ciąży. To jednak prawda, że za drugim razem szybciej da się je wyłapać. W pierwszej ciąży zorientowałam się dopiero w 21 tc.
 

Agula_1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Listopad 2017
Postów
330
Rozwiązania
0
A w którym tygodniu u was ruchy były wyczuwalne gdy ktoś inny przykładał rękę do brzucha ?
 
reklama

mystery

Aktywna w BB
Dołączył(a)
8 Maj 2017
Postów
95
Rozwiązania
0
U mnie narzeczony zaczął czuć tak naprawdę całkiem niedawno czyli gdzieś też koło 26 tygodnia :)
 
Do góry