reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja nadal nie mogę uwierzyć w moje szczęście mimo, że dwóch lekarzy potwierdziło, że to kobietka i mam też z badania genetycznego papier plus przez przejścia ciążowe jeszcze nic nie kupiłam, ale już po następnej wizycie muszę zacząć się i ja wyżywać :)

Ja dziś kupiłam poduszeczkę do wózka i ochraniacz do łóżeczka:
IMG_4257.JPG
 
reklama
Gdybym ja się dowiedziała podczas USG, że pod sercem nosze syna, to chyba uwierzyłabym dopiero po porodzie, a po porodzie kazałabym się szczypać czy to, czasem nie sen :)
 
Gdybym ja się dowiedziała podczas USG, że pod sercem nosze syna, to chyba uwierzyłabym dopiero po porodzie, a po porodzie kazałabym się szczypać czy to, czasem nie sen :)

Ja przed połówkowym badaniem widziałam dowody, że bedzie dziewczynka juz chyba miesiąc czy półtora wcześniej, ale nie mogłam uwierzyć. Dopiero jak lekarka powiedziała: „Ewidentnie dziewczynka, proszę, pięknie pokazuje wargi sromowe” to dopiero do mnie dotarło. [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja przed połówkowym badaniem widziałam dowody, że bedzie dziewczynka juz chyba miesiąc czy półtora wcześniej, ale nie mogłam uwierzyć. Dopiero jak lekarka powiedziała: „Ewidentnie dziewczynka, proszę, pięknie pokazuje wargi sromowe” to dopiero do mnie dotarło. [emoji23][emoji23][emoji23]

Gdyby lekarz mi pokazał na USG siurka, to chyba wmawiałabym sobie do samego porodu, że to pępowina [emoji23][emoji23]
 
Generalnie dałam sobie z tym spokój, jednak zaczęłam jeść produkty z dużą ilością magnezu, sam magnez, czekoladę, pić colę, jeść strączki, odstawiłam pomidory, suplementowałam żurawinę i witaminę C na zakwaszenie, stosunki zaraz po okresie, często ale ze zależało mi na lipcu po owulacji nie skończyliśmy na dobitkę:p
Jednak u mnie to raczej coś z organizem było, tzn z synem okres regularny, śluzu płodnego bardzo dużo a teraz był okres gorszy, skąpy, cykle mniej regularne i jakiś kiepski śluz a któraś z kobietek tu mówiła, że taki sprzyja dziewczynkom
 
@rena-chan Najważniejsze, że się udało :) ja też przed ciążą brałam dużo magnezu i ze śluzem rownież miałam problem.
Witamina C po mimo tego, że jest kwaśna to, nie zakwasza organizmu, po spożyciu zachodzi momentalnie reakcja i ma odczyn neutralny, czyli zachowuje równowagę kwasowo - zasadową.

@Jivka trzymam kciuki i czekam niecierpliwe. Dawaj jutro znać :)
 
@martoosia04 po mimo tego, że każdego odcienia różu mam serdeczne dość [emoji23][emoji23] to przyznam, że piękną wyprawkę robisz, taka w moim stylu [emoji4]

Niby chcę dać sobie upust w tym różu i kwiatkach itp. ale z drugiej strony szukam takiego balansu by nie przesadzić [emoji23] wiesz różowa lala w różowych elementach.... [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry