reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Łapcie kalkulator bety


Ja jutro bede miała wynik dopiero. Ale dzis symulacją wiem że powinno być min 9995Zobacz załącznik 975782

Ja tez przed wynikiem sprawdzałam sobie ile powinnam mieć zeby przyrost był prawidłowy. Jak się okazało, ze mam o polowe mniej, to zaczęłam panikować. Ale wczoraj dwóch lekarzy mi potwierdziło, ze przy kilkutysięcznych wartościach beta nie będzie rosnąć 66% w ciągu 48h, bo wtedy nasze wyniki byłyby milionowe... przy takich wysokich wartościach zwalnia, bo jakoś koło 8-10tc osiąga swoje maksimum, by później już malec. Także jeśli Twój wyniki będzie niższy, to nie panikuj od razu :)
 
Ja naprawdę zwariuje od tej ciąży.... z tego co czytam to każda ma za sobą poronienie. Wychodzi na to że mnie też to kiedyś czeka.....
Nie możesz tak myśleć! Wiele z nas miało poronienie więc wyczerpałyśmy limit statystyczny i teraz i wszystkich będzie dobrze;)
 
Cześć dziewczyny. Pozwolę sobie tu do was dołączyć Jestem w 6 Tc potwierdzonej przez gina w zeszły piątek. Termin wyliczył mi na 13.01. Podczas usg wykrył mi torbiel na jajniku 5cm Mam brać luteine i duphaston i się oszczędzać. 31.05 idę na wizytę i wtedy się wszystko okaże... Wariuje już od głupich myśli choć staram się myśleć pozytywnie to z tyłu głowy i tak one są... Trzymajcie kciuki za moją dzidzię.
 
reklama
Do góry