reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

No to muszę wam powiedzieć a więc 22 mój synek jest już na świecie 10 miesięczny 25 dziś mam 25 urodziny a 24 maja dowiedziałam się że w lutym 2020 przywita na świecie drugie dziecko jestem szczesliwa i przerażona
Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka dla Was i rosnijcie zdrowo. Gratuluję drugiego dzieciaczka. Super prezent dzień przed urodzinami. Jeszcze raz gratuluję.
 
reklama
Dopiero wracamy do starań :D nam nadzieję że trzeciego babla też uda się wakacyjnego [emoji7]
A i Tobie gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7] rośnie grono naszych staraczkowych pociech [emoji7] dasz radę! Półtora roku różnicy! Super!!
U Nas Maja 28 maja skończy 10 miesięcy [emoji85][emoji33] nie wiem kiedy to zleciało
Dziękuję no faktycznie czas leci przeraża mnie fak że nie ruszyła jeszczezroz2odem a tu taki prezent szok a o nikosiu 4 lata starań setki lekarzy a teraz bez niczego bum i dzidziuś [emoji7]
 
No to muszę wam powiedzieć a więc 22 mój synek jest już na świecie 10 miesięczny 25 dziś mam 25 urodziny a 24 maja dowiedziałam się że w lutym 2020 przywita na świecie drugie dziecko jestem szczesliwa i przerażona

Gratulacje!!! Rośnijcie wszyscy zdrowo [emoji8]

[emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119][emoji119]
 
reklama
Do góry