reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie w tandemie

Trochę Cię rozumiem. Syn tak do pieszczot cyca 15 miesięcy traktował.. Niekiedy w nocy co godzinę.. Maja całe szczęście cycusia ma do jedzenia. A że ona jeszcze wcześniak to uważam, że cycuś to najlepsze co mogłam jej dać
To faktycznie. Kiepsko z ta alergia. Mam corke 8 lat i ona wogole nie byla zintegrowana piersia mloda to cycocholik a maluszek hmm zobaczymy. Moja w dzien ma cyxusia raz a czasami wogole ale noce sa jej.
 
reklama
Czekamy na więcej Mamuś [emoji7]
U mnie coraz bliżej momentu starań o kolejnego babla. Nie ma szans na razie na odstawienie młodej od cyca i zaczynam się coraz bardziej stresować tym jak to będzie [emoji85]
ooo to będę poczytywać ten wątek:)moja siostra karmi w tandemie i często szuka różnych porad, dotyczących tego typu karmienia:)muszę polecić jej ten wątek:)
 
dziewczyny, a jak u Was jest z laktacją przy karmieniu dwójki dzieci? Nie ma z tym problemów? Bo moja siostra zaczyna panikować, a jeszcze usłyszała od koleżanek różne głupoty na ten temat i boję się, że sobie coś wmówi....
 
dziewczyny, a jak u Was jest z laktacją przy karmieniu dwójki dzieci? Nie ma z tym problemów? Bo moja siostra zaczyna panikować, a jeszcze usłyszała od koleżanek różne głupoty na ten temat i boję się, że sobie coś wmówi....
A co dokładnie ją martwi??
 
Koleżanka ma dziewczyny z różnica półtora roku. To takie półtora roczne to już dużo mniej cyca je, więcej stałego pokarmu to i dla malucha starczy. Poza tym nasz organizm wyprodukuje tyle pokarmu ile potrzeba. Ja miałam okres że dawałam mleko dla wczesniaka. To się śmiała że tak jakbym karmila półtora dzieciaka :)
dziewczyny, a jak u Was jest z laktacją przy karmieniu dwójki dzieci? Nie ma z tym problemów? Bo moja siostra zaczyna panikować, a jeszcze usłyszała od koleżanek różne głupoty na ten temat i boję się, że sobie coś wmówi....
 
oj dawno mnie tu nie było:)na początku moja siostra nie miała problemów z karmieniem dwójki maluchów, ale teraz to zaczęły się wahania:/ w jednej piersi ma jakbyś o wiele więcej pokarmu, niż w drugiej, ale to nie starsza dla dwójeczki...., co mogę jej doradzić? może ma przeczekać te problemy??
 
a była może u położnej? lub u lekarza? czasami warto zacząć działać jak najszybciej.... moja położna od razu doradziła mojej przyjaciółce, która ma bliźniaki, jak najczęstsze przystawianie maluszków do piersi, picie saszetek na laktacje (dostała od niej pudełko pro-la-ktanu), i skorzystanie z laktatora, jak nie będzie efektów. Ale na szczęście, laktacja po kilku dniach ruszyła, więc niech się Twoja siostra nie poddaje i powalczy o laktację:)
 
reklama
Dokładnie. Pobudzać po karmieniu laktatorem. Tylko po karmieniu! Bo bez sensu z piersi ściągać pokarm. Najpierw niech dzieci ściągną, a potem laktator w ruch. Po dwóch dniach miałam dużo więcej pokarmu.
a była może u położnej? lub u lekarza? czasami warto zacząć działać jak najszybciej.... moja położna od razu doradziła mojej przyjaciółce, która ma bliźniaki, jak najczęstsze przystawianie maluszków do piersi, picie saszetek na laktacje (dostała od niej pudełko pro-la-ktanu), i skorzystanie z laktatora, jak nie będzie efektów. Ale na szczęście, laktacja po kilku dniach ruszyła, więc niech się Twoja siostra nie poddaje i powalczy o laktację:)
 
Do góry