reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie w tandemie

KatiNails

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2017
Postów
10 836
Miasto
Rzeszów
Nie znalazłam nic na forum, więc zakładam forum.
Szukam wsparcia mam karmiących w tandemie :)
Jestem mamą niespełna 4 latka i niespełna rocznej niuni, którą karmie :)
Na razie odstawienie nie wchodzi w grę. Córka ma alergie na bmk, a Bebilonu Pepti czy Nutramigenu nie ruszy. A planujemy kolejną ciąże :) Jestem po dwóch cc.
Mam nadzieję, że są tu mamy karmiące w tandemie i będziemy na tym forum mogły się wspierać oraz dzielić się wiedzą [emoji7]
 
reklama
Witaj ja jestem mama karmiaca 18miesiaczna dziewczynke i maluszek w brzuszku i wygląda na to ze chyba będzie karmienie w tandemie bo starsza ani mysli zostawic cycusia.
 
Super [emoji7] gratuluję :) i trochę mnie pocieszylas. Też znam mamę która karmila w tandemie, ale też znam kilka przypadków gdzie dziecko odstawilo się od piersi jak mama zaszła w ciąże :(
Witaj ja jestem mama karmiaca 18miesiaczna dziewczynke i maluszek w brzuszku i wygląda na to ze chyba będzie karmienie w tandemie bo starsza ani mysli zostawic cycusia.
 
Super [emoji7] gratuluję :) i trochę mnie pocieszylas. Też znam mamę która karmila w tandemie, ale też znam kilka przypadków gdzie dziecko odstawilo się od piersi jak mama zaszła w ciąże :(
Ja to w sumie bym juz chciala się odstawiac ale moja koneserka zje wszystko co z tej piersi poleci. :) mam jeszcze nadzieję ze moze pod koniec jakosc mleka sie zmieni i cora zmieni zdanie i da moim piersia odpocząć przed następnym karmieniem a jak nie to wezme co los daje tak nas natura stworzyla ze damy rade wykarmic i 5 naraz ale trzeba miec plan...
 
Jestem mama 1,5 rocznego chlopca i polrocznej dziewczynki. Karmie tylko corcie, bo synek odstawil sie jak mial 9 miesiecy, czyli ok 5 miesiaca ciazy
 
To tylko ja mam nadzieje ze się nie odstawi córka? [emoji23]
Ja tak walczylam o ta laktacje ze szkoda mi bylo do momentu jak mloda sobie zrobila drzemke z zacisnietym zgryzemwtedy pierwszy raz pomyslalam ze mam dosc karmienia. Teraz ciaza no i nie ukrywam ze wcale nie jwst tak kolorowo. Fakt nie bola mnie piersi tak jak zawsze wiekszosc kobiet na poczatku ciazy ale bola mnie sutki przy karmieniu doslownie jakby mi ktos igly wbijal. I tak 5razy w nocy...
 
To dużo Ci córcia je.
Moja 28 maja skończy 10 miesięcy i w dzień fakt z 4 razy cycuś, ale w nocy budzi się raz, max dwa razy. Zje i usypia.
Mnie ogólnie w drugiej ciszy piersi wcale nie bolały. A mam między dziećmi różnice dokładnie 4 lata i 8 dni.
No i u mnie kwestia alergii córki. Bebilonu Pepti nue zje, a zwykle mm odpada. Jedynie cycuś, bo ja na diecie bezmlecznej. Dlatego zależy mi karmić ją dłużej. Synowi nietolerancja bmk przeszła w wieku 14 miesięcy. Mam nadzieję że córce też szybko minie. Ale u nas póki co nie ma mowy o odstawieniu
Ja tak walczylam o ta laktacje ze szkoda mi bylo do momentu jak mloda sobie zrobila drzemke z zacisnietym zgryzemwtedy pierwszy raz pomyslalam ze mam dosc karmienia. Teraz ciaza no i nie ukrywam ze wcale nie jwst tak kolorowo. Fakt nie bola mnie piersi tak jak zawsze wiekszosc kobiet na poczatku ciazy ale bola mnie sutki przy karmieniu doslownie jakby mi ktos igly wbijal. I tak 5razy w nocy...
 
reklama
To dużo Ci córcia je.
Moja 28 maja skończy 10 miesięcy i w dzień fakt z 4 razy cycuś, ale w nocy budzi się raz, max dwa razy. Zje i usypia.
Mnie ogólnie w drugiej ciszy piersi wcale nie bolały. A mam między dziećmi różnice dokładnie 4 lata i 8 dni.
No i u mnie kwestia alergii córki. Bebilonu Pepti nue zje, a zwykle mm odpada. Jedynie cycuś, bo ja na diecie bezmlecznej. Dlatego zależy mi karmić ją dłużej. Synowi nietolerancja bmk przeszła w wieku 14 miesięcy. Mam nadzieję że córce też szybko minie. Ale u nas póki co nie ma mowy o odstawieniu
To faktycznie. Kiepsko z ta alergia. Mam corke 8 lat i ona wogole nie byla zintegrowana piersia mloda to cycocholik a maluszek hmm zobaczymy. Moja w dzien ma cyxusia raz a czasami wogole ale noce sa jej.
 
Do góry