reklama

Karmienie w tandemie

KatiNails

Fanka BB :)
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
2
Trochę Cię rozumiem. Syn tak do pieszczot cyca 15 miesięcy traktował.. Niekiedy w nocy co godzinę.. Maja całe szczęście cycusia ma do jedzenia. A że ona jeszcze wcześniak to uważam, że cycuś to najlepsze co mogłam jej dać
To faktycznie. Kiepsko z ta alergia. Mam corke 8 lat i ona wogole nie byla zintegrowana piersia mloda to cycocholik a maluszek hmm zobaczymy. Moja w dzien ma cyxusia raz a czasami wogole ale noce sa jej.

reklama

mamaEmika

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
ooo to będę poczytywać ten wątek:)moja siostra karmi w tandemie i często szuka różnych porad, dotyczących tego typu karmienia:)muszę polecić jej ten wątek:)

KatiNails

Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
2
Czekamy na więcej Mamuś
U mnie coraz bliżej momentu starań o kolejnego babla. Nie ma szans na razie na odstawienie młodej od cyca i zaczynam się coraz bardziej stresować tym jak to będzie
ooo to będę poczytywać ten wątek:)moja siostra karmi w tandemie i często szuka różnych porad, dotyczących tego typu karmienia:)muszę polecić jej ten wątek:)

mamaEmika

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
dziewczyny, a jak u Was jest z laktacją przy karmieniu dwójki dzieci? Nie ma z tym problemów? Bo moja siostra zaczyna panikować, a jeszcze usłyszała od koleżanek różne głupoty na ten temat i boję się, że sobie coś wmówi....

Aguu

Rozwiązania
5
dziewczyny, a jak u Was jest z laktacją przy karmieniu dwójki dzieci? Nie ma z tym problemów? Bo moja siostra zaczyna panikować, a jeszcze usłyszała od koleżanek różne głupoty na ten temat i boję się, że sobie coś wmówi....
A co dokładnie ją martwi??

KatiNails

Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
2
Koleżanka ma dziewczyny z różnica półtora roku. To takie półtora roczne to już dużo mniej cyca je, więcej stałego pokarmu to i dla malucha starczy. Poza tym nasz organizm wyprodukuje tyle pokarmu ile potrzeba. Ja miałam okres że dawałam mleko dla wczesniaka. To się śmiała że tak jakbym karmila półtora dzieciaka :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry