reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Ja na szczęście nie plamie ale strasznie mnie nie pokoi ten ból jajników. Tym bardziej że wcześniej nigdy się to nie zdarzało. Ogólnie ten cykl jest u mnie jakiś dziwny.
 
reklama
Ja gdzieś czytałam ,że czasem w ciąży w dniu miesiączki zdarza się plamienie , po prostu organizm musi się oczyścić ,
 
Kochana u mnie test pozytywny i na przemian kłuję mnie prawy i lewy jajnik, zaobserwowalas jakąś wydzieline?
Właśnie mnie brzuch nie boli. Ja odczuwam ból typowo po prawej lub lewej stronie na przemian. Ja już się mecze 5 dni i mam nadzieję że za nie długo się skończy ten ból. A wizyta u gin dopiero 18czerwca.
 
Potwierdzam info z rana kochane [emoji120][emoji23][emoji177]test zrobiłam godzinkę temu
DSC_0451.jpeg
 
Kochana u mnie test pozytywny i na przemian kłuję mnie prawy i lewy jajnik, zaobserwowalas jakąś wydzieline?
Nie jedynie co to mam mleczny śluz w pochwie ale wkładka czysta. Jajniki mnie bolą na przemian od poniedziałku. Rano nie bolą później znowu bolą później przestają i na wieczór bolą bardzo mocno że nie umiem nogi zgiac A co mówić o podniesieniu. Mam nawet problem z wejściem do wanny i z wyjściem z niej. Pierwszy raz coś takiego mam.

Ale test wczoraj 33dc wyszedł negatywny. Kolejny będę robić dopiero w środę jeśli nie będzie nadal @
 
Hmm no ja czuję tylko drobne klucia nie jest to na pewno ból, a mleczny sluz też miałam tylko rano na papierze a resztę w pochwie nie ma tego tak żeby się lało
Nie jedynie co to mam mleczny śluz w pochwie ale wkładka czysta. Jajniki mnie bolą na przemian od poniedziałku. Rano nie bolą później znowu bolą później przestają i na wieczór bolą bardzo mocno że nie umiem nogi zgiac A co mówić o podniesieniu. Mam nawet problem z wejściem do wanny i z wyjściem z niej. Pierwszy raz coś takiego mam.

Ale test wczoraj 33dc wyszedł negatywny. Kolejny będę robić dopiero w środę jeśli nie będzie nadal @
 
reklama
Hmm no ja czuję tylko drobne klucia nie jest to na pewno ból, a mleczny sluz też miałam tylko rano na papierze a resztę w pochwie nie ma tego tak żeby się lało
No ja mam tak samo tylko odczuwam intensywnie ból jajników. Teraz akurat od kilku godzin boli mnie lewy jajnik tylko A prawy cmi.
 
Do góry