reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cykl z clo. a ciaza blizniacza...

Mayred91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
1 078
Dziewczyny od przyszłego cyklu zaczynam starania razem z clo i aromek przepisane przez lekarza i tak się zastanawiam ile z was miało taki przypadek ze po leku clo okazała się ciąża blizniacza. Lekarz mi mówił ze zdarza się ok 30-40% ale ja bym chciała zobaczyć fakty a nie statystyki ile nas będzie
 
reklama
Rozwiązanie
Tylko, że te 6 łącznie to są już dominujące. Po 22mm
No ciezka sytuacja,moze byc z tego 6 lub 3 lub 1 lub nic.wasza decyzja,sluchaj sie lekarza,jak tak dobrze zareagowalas to moze w nastepnym cyklu beda dwa pecherzyki tylko .
Z tego co widze ciaza z blizniakami to duzo wyzwan.ja bym zaryzykowala,ale to ja:)
reklama
Kochane ja bardzo bym chciała żeby się tak wszystkim udawało od razu ją przed synem dwa lata się starałam więc wiem co czujesz dopiero clo dało rezultaty. Ja napiszę wam jak ja to robię i jakie mam cykle :
Moje cykle trwają 31 dni w tym 5 dni okresu tabletkę brałam w ostatni dzień cyklu miesiaczkowego czyli 5 dc i tak przez kolejne dni wieczorem (ale podobno to nie ma znaczenia) .
Od pierwszego dnia cyklu odliczalam 14 dni i trzy dni przed i trzy dni po bez żadnych opuszczonych dni kochalismy się. I się udało , 11-12-13-14-dc najbardziej płodne. U mnie tak jest gdzie w kalendarzyku pokazywalo mi że moje dni plodne są 16-17-18 dc. Teraz w tą ciążę to zaszłam właśnie w 14 dc
Trzymam za Was wszystkich mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Ja mam monitoring.. więc wiem jakiej wielkości są pęcherzyki i Kiedy pękają.. w tamtym cyklu owu była w 14 dniu- były dwa pęcherzyki i nic.
 
A brałaś coś na pęknięcie?
Nie - to miała być próba jak w ogóle zareaguję na ten lek. Mam tendencję do złych reakcji. Więc jak w 10 dc. gin robił mi USG to tekst "no i dupa, już po ptokach" mnie rozwalił doszczętnie - potem tłumaczył że widać 4 ślady po pękniętych pęcherzykach i że owu miałam jakieś 2-3 dni wcześniej :) Ale że były przytulanki to był skrajny fart że się udało :)
 
Nie - to miała być próba jak w ogóle zareaguję na ten lek. Mam tendencję do złych reakcji. Więc jak w 10 dc. gin robił mi USG to tekst "no i dupa, już po ptokach" mnie rozwalił doszczętnie - potem tłumaczył że widać 4 ślady po pękniętych pęcherzykach i że owu miałam jakieś 2-3 dni wcześniej :) Ale że były przytulanki to był skrajny fart że się udało :)
Ale zazdroszczę! Ja mam za sobą 2 cykle z Clo i póki co nic z tego.. do tego teraz mam pęcherzyk 30 mm i lekarz nie chciał zgodzić się na zastrzyk, żeby to pękło, bo stwierdził, że pęknie sam..
 
Hej dziewczyny ja właśnie zaczęłam pierwszy cykl z clo zobaczymy co z tego będzie. Tabletki biorę od 5 do 9 dnia cyklu 1x1 i potem duphaston. Staramy się z mężem o trzecia dzidzię za nami już 10 cykli nie udanych
 
Jak to podczas @ ? Zaszłaś w ciążę w czasie miesiączki?
Tak - przytulanki były w ostatnim dniu @ - znaczy w 6 dniu a następnego dnia miałam owu - wg usg.
Clo brałam 2-6 dnień cyklu - tak mi lekarz kazał ze względu na wiele czynników.
Ja wtedy miałam raczej ciężkie @, 6-7 dni krwawienia + 2-3 dni plamienia po. I krótkie cykle - 21 dni. A owu... to było ciężko ustalić, bo miałam w cały świat. W sumie jak na to patrzę teraz - to nie mam bladego pojęcia co mnie naszło w ogóle wtedy na przytulanki bo na clo wcale dobrze się nie czułam... było mi niedobrze, byłam rozdrażniona i ogólnie czułam się jakbym miała grypę. Pomijam już fakt że przytulanki podczas @ wtedy były dla mnie czymś niezbyt przyjemnym. Jednym słowem - mały cud :)
 
Hej dziewczyny mam do was pytanie może któraś z was bardziej się w tym orientuje . Jestem na pierwszym cyklu z clo od 5 do 9 dnia brałam testy owulacyjne zaczęłam robić od 8 DC tak w razie czego zaczęłam wcześniej słyszałam że po clo owulacja może wystąpić wcześniej wstawię zdjęcie testów i proszę powiedzcie mi czy jest możliwe że owu była tak szybko dzisiaj 11 DC i test już blada kreska
 

Załączniki

  • IMG_20190611_162228678.jpg
    IMG_20190611_162228678.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 259
reklama
Hej dziewczyny mam do was pytanie może któraś z was bardziej się w tym orientuje . Jestem na pierwszym cyklu z clo od 5 do 9 dnia brałam testy owulacyjne zaczęłam robić od 8 DC tak w razie czego zaczęłam wcześniej słyszałam że po clo owulacja może wystąpić wcześniej wstawię zdjęcie testów i proszę powiedzcie mi czy jest możliwe że owu była tak szybko dzisiaj 11 DC i test już blada kreska
Ja w cyklach kiedy brałam Clo miałam owulacje w 9dc, potwierdzona usg :-)
 
Do góry