reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy testować

Smerfetka94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2019
Postów
3 778
Jestem obecnie w 23dc. Cykle głównie 30-33.
Minely dwa tygodnie od pierwszego wspolzycia i niecaly tydzien od ostatniego.
Zrobilam bete bo nie wytrzymalam (mialam rozne objawy ) nie wykazalo ciąży.
Myslicie ze jest jakas szansa na ciaze skoro ostatni seks byl niecaly tydzien temu?
 
reklama
Rozwiązanie
Nie dziekuje :)
Dziewczyny, powiedzcie mi jeszcze co to moze byc...
Mam dzisiaj 8dc.
Krwawienie ustalo jakoś we wtorek. Do dzisiaj mam brazowe plamienie i czasami czuje jak bolą, szczypia mnie piersi.
Czy to moze byc jeszcze resztka po okresie?
Dodam ze.bralam wysoką dawke witaminy C a ona podobno hamuje, skraca okres , czy to moze być przez to ?
Zawsze jest szansa na ciąże, jeśli był seks. Zależy, kiedy miałaś owulację. Najlepiej jest testować w dniu spodziewanej miesiączki, ewentualnie kilka dni po, jeśli w dniu @ test nic nie wykaże. ;) Wiem, że ciężko uzbroić się w cierpliwość, ale nic innego Ci teraz nie zostaje.
 
Oczywiście że nie ;) starania są niestety trudne ,bo nie układa się tak jak byśmy chcieli ;) jesteś pod opieką gina? bierzesz folik? itd?
Hmm, jakby to napisać..Na spontana dzialamy :) To dopiero tak naprawde pierwszy taki cykl z którego cos mogloby być. Pierwsze dziecko "pyknelo" za pierwszym razem dlatego dzisiaj lekko sie podlamalam negatywnym wynikiem.
Nie jestem pod opieka gina
 
Aha no skoro masz już jedno to teoretycznie powinno nie być problemu ,ale kwas foliowy polecam brać już czy się uda czy nie , a negatywnym wynikiem się nie przejmuj bo zdecydowanie za wcześnie
 
Jestem obecnie w 23dc. Cykle głównie 30-33.
Minely dwa tygodnie od pierwszego wspolzycia i niecaly tydzien od ostatniego.
Zrobilam bete bo nie wytrzymalam (mialam rozne objawy ) nie wykazalo ciąży.
Myslicie ze jest jakas szansa na ciaze skoro ostatni seks byl niecaly tydzien temu?
Jest szansa. Zrobiłabym bete za jakieś 12 dni minimum. Bez obserwacji to niestety zgadywanie ale na oko teraz to czas okoloowulacyjny. Trzeba odczekać.
 
reklama
reklama
Do góry