reklama

Kiedy testować

Smerfetka94

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jestem obecnie w 23dc. Cykle głównie 30-33.
Minely dwa tygodnie od pierwszego wspolzycia i niecaly tydzien od ostatniego.
Zrobilam bete bo nie wytrzymalam (mialam rozne objawy ) nie wykazalo ciąży.
Myslicie ze jest jakas szansa na ciaze skoro ostatni seks byl niecaly tydzien temu?

reklama

eMkaa.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zawsze jest szansa na ciąże, jeśli był seks. Zależy, kiedy miałaś owulację. Najlepiej jest testować w dniu spodziewanej miesiączki, ewentualnie kilka dni po, jeśli w dniu @ test nic nie wykaże. ;) Wiem, że ciężko uzbroić się w cierpliwość, ale nic innego Ci teraz nie zostaje.

Fado123

Rozwiązania
0
Na takim etapie ani test ani beta ,nie dadzą Ci wyniku , poczekaj do dnia @ i wtedy testuj

Fado123

Rozwiązania
0
Oczywiście że nie ;) starania są niestety trudne ,bo nie układa się tak jak byśmy chcieli ;) jesteś pod opieką gina? bierzesz folik? itd?

Smerfetka94

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Oczywiście że nie ;) starania są niestety trudne ,bo nie układa się tak jak byśmy chcieli ;) jesteś pod opieką gina? bierzesz folik? itd?
Hmm, jakby to napisać..Na spontana dzialamy :) To dopiero tak naprawde pierwszy taki cykl z którego cos mogloby być. Pierwsze dziecko "pyknelo" za pierwszym razem dlatego dzisiaj lekko sie podlamalam negatywnym wynikiem.
Nie jestem pod opieka gina

Fado123

Rozwiązania
0
Aha no skoro masz już jedno to teoretycznie powinno nie być problemu ,ale kwas foliowy polecam brać już czy się uda czy nie , a negatywnym wynikiem się nie przejmuj bo zdecydowanie za wcześnie

Aguu

Rozwiązania
5
Jestem obecnie w 23dc. Cykle głównie 30-33.
Minely dwa tygodnie od pierwszego wspolzycia i niecaly tydzien od ostatniego.
Zrobilam bete bo nie wytrzymalam (mialam rozne objawy ) nie wykazalo ciąży.
Myslicie ze jest jakas szansa na ciaze skoro ostatni seks byl niecaly tydzien temu?
Jest szansa. Zrobiłabym bete za jakieś 12 dni minimum. Bez obserwacji to niestety zgadywanie ale na oko teraz to czas okoloowulacyjny. Trzeba odczekać.

Smerfetka94

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Aha no skoro masz już jedno to teoretycznie powinno nie być problemu ,ale kwas foliowy polecam brać już czy się uda czy nie , a negatywnym wynikiem się nie przejmuj bo zdecydowanie za wcześnie
Ciezko u mnie z lekami, biore jak juz naprawde musze.
W takim razie to beda najdluzsze 9 dni w moim zyciu :D

reklama

Smerfetka94

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jest szansa. Zrobiłabym bete za jakieś 12 dni minimum. Bez obserwacji to niestety zgadywanie ale na oko teraz to czas okoloowulacyjny. Trzeba odczekać.
No chyba owulacja bo jakies 2 dni temu czulam klucia jajnikow, w poniedziałek nawet jakby kłucia w szyjce, dziwne

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry