reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko przodujące - usg połówkowe

aqatam

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Maj 2017
Postów
313
Hej dziewczyny. Mam łożysko brzeżnie przodujące - obecnie 22tc - czy jest szansa, że się jeszcze podniesie? Któraś z Was miała? Opiszcie swoje doświadczenia.
 
reklama
Już to dziś pisałam. Wyobraz sobie, że masz w ręce lekko nadmuchany balon. Przyklejasz do niego gumę. Dmuchasz balon dalej. Guma nie wędruje po balonie ale w miarę jak ten rośnie zmienia położenie względem "wentylka". I tak samo jest z łozyskiem. Jest duże prawdopodobienstwo, że się oddali. Na pewno przed wydaniem decyzji o cc lekarz będzie obserwował jak się ma sytuacja :)
 
Ja miałam zdiagnozowane w 15tc. Aktualnie 29tc i już nieaktualne. Wszystko wysoko. Bądź dobrej myśli!
 
Ja miałam zdiagnozwane w 12 tygodniu ciąży. Pokrywało połowę szyjki macicy. Potem około 18 tygodnia było przy brzegu szyjki. W 22 tygodniu już było na ścianie tylnej. W ostatnich tygodniach ciąży zawędrowało na samą górę na dno macicy. Spokojnie jeszcze masz dużo czasu i najprawdopodobniej łożysko pójdzie w górę
 
Ostatnia edycja:
Ja mam. Czekamy czy się podniesie.
Lekarz powiedział to samo co slodkatrojeczka. Porównanie do balonu. Mówił ze narazie nie panikuje tylko czeka aż się łożysko zdecyduje w jedna albo w druga stronę.
 
Cześć. U mnie też stwierdzono łożysko przodujące brzeżnie i ułożenie poprzeczne dziecka. Aktualnie mija 23 tydzień i jest bez zmian. Czy któraś z Was też miała takie położenie i skończyło się happy endem?
 
reklama
Do góry