reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czuję się ok. Też mam brzuch wzdęty jak balon. Progesteron robili mi 25.06. wtedy miałam 0,70ng/ml. Transfer robili mi 29.06. Bolał mnie trochę wczoraj brzuch, więc wzięłam nospę. Lekarz powiedział, że spokojnie można ją brać.
A Ty kiedy miałaś transfer?
Ja miałam 28 w piątek, czyli jestem dzień przed Tobą :) Ty miałaś blastke, czy 3 dniowego? Kiedy zamierzasz betowac?
 
reklama
Ja biore euthyrox i tez lekarz gin zwiekszal mi dawkę gdy tsh skoczylo prawie do 4 ale nie pomoglo zwiekszenie dawki. Jak po nieudanym transferze bylam u endokrynologa (wtedy juz tsh spadlo po odstawieniu lekow do 1.4 ) ze nie moga byc duże roznice w dawkach tzn tak jak ja mialam ze jeden dzien 75 a drygiego dnia 33,5. Powinny ti byc mniej wiecej rowne dawki by tarczyca nie wariowala dlatego mam teraz jednego dnia 50 a drugiego dnia 62.5 i tu nie ma takich wahan. I tsh jest ok. Teraz lekarz nie dal mi encortonu wiec wszystko sie okaze jak tsh bedzie sie trzymac. dobrze ze masz jutro wizyte to sprawdz co i ustabilizuj
Mam WAŻNE PYTANIE.
Pamiętam, że był ktoś na grupie, a może któraś z was pamięta....
Biotę rano letrox, dziś zrobiłam adania znowu tsh rośnie po luteinie i encortonie.5 dni temu było 1.5 dziś juz 2,71. Lekarz dopiero jutro po południu mi odpisze. Sama sobie zwiększę dawkę od jutra rana, ale pytanie CZY MOGĘ DZIŚ JESZCZE WIECZOREM DODAĆ TROCHĘ DAWKI LETROXU? czy tak w ogóle można? i czy w połączeniu z estrofmem, luteiną itd czy o się w ogole wchłonie?
 
Ja miałam 28 w piątek, czyli jestem dzień przed Tobą :) Ty miałaś blastke, czy 3 dniowego? Kiedy zamierzasz betowac?
3 dniowego. Lekarz kazal robić betę 10 lipca i jeśli wyjdzie pozytywna, to na wizytę. Wcześniej chyba nie będę. Co ma być to będzie. Ale zobaczymy, można sobie gadać... ☺ profilaktycznie jeszcze sama sobie ten progesteron skonteoluję za jakieś dwa trzy dni. A gdzie robiłaś transfer?
 
Ja biore euthyrox i tez lekarz gin zwiekszal mi dawkę gdy tsh skoczylo prawie do 4 ale nie pomoglo zwiekszenie dawki. Jak po nieudanym transferze bylam u endokrynologa (wtedy juz tsh spadlo po odstawieniu lekow do 1.4 ) ze nie moga byc duże roznice w dawkach tzn tak jak ja mialam ze jeden dzien 75 a drygiego dnia 33,5. Powinny ti byc mniej wiecej rowne dawki by tarczyca nie wariowala dlatego mam teraz jednego dnia 50 a drugiego dnia 62.5 i tu nie ma takich wahan. I tsh jest ok. Teraz lekarz nie dal mi encortonu wiec wszystko sie okaze jak tsh bedzie sie trzymac. dobrze ze masz jutro wizyte to sprawdz co i ustabilizuj
Cudownie ....ja oszaleje z tą tarczyca .....myślisz że jak zwiksze że 100 na 125 to będzie ok? Lekarz odpisze mi jutro po południu, a letrox muszę wziąć rano:(
 
Ja miałam ponad 200 także myślę że nie jest ;-) ;)
A pamiętasz w jakich jednostkach go miałaś? Bo zaczynam się martwić czy mój jednak nie jest za niski. Choć pamietam, ze lekarka mówiła, ze powyżej 10ng/ml jest Ok.
3 dniowego. Lekarz kazal robić betę 10 lipca i jeśli wyjdzie pozytywna, to na wizytę. Wcześniej chyba nie będę. Co ma być to będzie. Ale zobaczymy, można sobie gadać... ☺ profilaktycznie jeszcze sama sobie ten progesteron skonteoluję za jakieś dwa trzy dni. A gdzie robiłaś transfer?
Ja mam badać progesteron co 72h. Tez bede robic betę tak jak mam zalecenie czyli 8. Mam podobne podejście - jak ma wyjsc to wyjdzie.
Ja leczę się w katowickim Invimedzie. A Ty gdzie?
 
A pamiętasz w jakich jednostkach go miałaś? Bo zaczynam się martwić czy mój jednak nie jest za niski. Choć pamietam, ze lekarka mówiła, ze powyżej 10ng/ml jest Ok.

Ja mam badać progesteron co 72h. Tez bede robic betę tak jak mam zalecenie czyli 8. Mam podobne podejście - jak ma wyjsc to wyjdzie.
Ja leczę się w katowickim Invimedzie. A Ty gdzie?
W Gamecie w Kielcach. To moje pierwsze podejście. Bardzo bym chciała żeby było szczęśliwe. Ale nie chce się nakręcać.
 
Cześć dziewczyny. Mam problem. Jestem po udanym transferze, 12 tydzień. Lekarz który mnie prowadził dal mi między innymi fraxiparine, mam ja stosować aż do porodu, zaczęły pojawiać się u mnie na brzuchu reakcje alergiczne, nic groźnego ale swędzi i jest nieprzyjemnie, lekarz prowadzący kazał zmienić na clexane. Proszę napiszcie mi jak było u Was? Przyjmowalyście któryś z tych leków? A jeśli tak to lekarz zalecił Wam stosowanie do końca ciąży czy odstawić wcześniej? Będę wdzięczne za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
 
@Oleczka27 trzymamy kciuki za dobre wieści na wizycie:)
@Justi55 niech beta rośnie wysoka do nieba, czekamy z niecierpliwością na wyniki :)
@Konstancja27 pieknych widoków na usg :)

miłego dnia dziewczyny

AAA dziewczyny czy wiemy co u @Beata 4 ???? @Beata 4 czekamy na jakieś wieśc?
W środę mam punkcje. Lekarz mówi, że jest jakieś 8 pęcherzyków dojrzałych i że do środy może jeszcze z jeden urośnie. Estradiol 2546, progesteron 0.31..

Dziś wieczorem ovitralle w brzuch, jutro i pojutrze betadina 1x1 dopochwowo, od jutra 2x1 unidox przez 5 dni, od dnia punkcji czyli środy duphaston 3x1 i luteina 3x1.
Czytam, że wszystkie bierzecie estrofem a mi lekarz powiedział, że mnie to nie dotyczy. Dlaczego?

I na myśl o środzie, aż mnie trzęsie...
 
reklama
Ja biorę estrofem2mg 2×1 i encorton 10mg 1×1. Czuję się całkiem dobrze. Żadnych wahań nastroju, fizycznie też ok.
A głowa może Cię też boleć od upałów, oszczędzaj się, dużo wypoczywaj.

Dzięki dziewczyny [emoji4] taki mam plan[emoji4] do tego mam okres i dosc bolesny wiec moze wszystko na raz
@anielka0612 bierzesz buscopan nospe i relanium po transferze??
 
Do góry