reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
Wszyscy mnie wystraszyli i mam takiego stracha ze masakra ...
Strach przed porodem jest normalny, ale się nie przejmuj. Tak jak pisały dziewczymy wcześniej: Jak tylko zobaczysz swoje maleństwo to ten widok ci wszystko wynagrodzi i nie będziesz już sie przejmowac trudno porodu ;) A ode mnie życzę Ci szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu ;)
 
Dziewczyny dziękuję to naprawdę miłe co mówicie, te słowa podnoszą mnie na duchu.
Myślałam o cesarce, były podstawy do tego ale niestety ciśnienie unormowalo się a kolka nerkowa zanikła bynajmniej narazie mogę zapomnieć o tym masakrycznym bólu ...
oby szybko poszło, a nie żebym męczyła się tyle godzin..
ale mam nadzieje ze nie będzie tak zle.

Ile każda z was rodziła godzin ?
 
Jak już będziesz po, to daj znać :)
Ja od odejścia wód miałam cesarkę po 7 godzinach. Miałam naprawdę spoko poród, a też się bardzo bałam, zwłaszcza na końcówce, a było super :) tobie też życzę szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu i zdrowia dla was obu :)
 
Dziewczyny dziękuję to naprawdę miłe co mówicie, te słowa podnoszą mnie na duchu.
Myślałam o cesarce, były podstawy do tego ale niestety ciśnienie unormowalo się a kolka nerkowa zanikła bynajmniej narazie mogę zapomnieć o tym masakrycznym bólu ...
oby szybko poszło, a nie żebym męczyła się tyle godzin..
ale mam nadzieje ze nie będzie tak zle.

Ile każda z was rodziła godzin ?
Pierwszy poród 5 godzin, drugi 7 ;)
 
reklama
Dziewczyny dziękuję to naprawdę miłe co mówicie, te słowa podnoszą mnie na duchu.
Myślałam o cesarce, były podstawy do tego ale niestety ciśnienie unormowalo się a kolka nerkowa zanikła bynajmniej narazie mogę zapomnieć o tym masakrycznym bólu ...
oby szybko poszło, a nie żebym męczyła się tyle godzin..
ale mam nadzieje ze nie będzie tak zle.

Ile każda z was rodziła godzin ?
Pierwszy niecałe 6h, drugi 2h21min, trzeci 5h10min. Czwarty przedemna :-D:rofl:
 
Do góry