reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Lilka455

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny!!
Od walentynek odchodzi mi warstwami czop sluzowy (tak mi się wydaje, ze to to. Duzo, galaretowate, ostatni raz widziałam go 5 dni temu). Nie mam w ogole skurczy przepowiadajacych (przynajmniej tak mi się wydaje). Mam początek 38 tyg i modlę się, żeby juz urodzić 🙄 lekarz powiedział: szyjka miekka, ale jak mialbym wróżyć to trzeba czekac 🙄 no i waga od tygodnia stoi w miejscu.
Jak było u Was z tymi skurczami przepowiadającymi?
Ja przed porodem tydzien dostalam mocnych biegunek, organizm zaczal się oczyszczać, czop odpadłal przez dwa dni , ja dwa dni przed porodem skakalam sobie na pilce dość często urodzilam tydzien przed terminem:)

reklama

Klara95

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja przed porodem tydzien dostalam mocnych biegunek, organizm zaczal się oczyszczać, czop odpadłal przez dwa dni , ja dwa dni przed porodem skakalam sobie na pilce dość często urodzilam tydzien przed terminem:)
Ech, zazdroszczę :) ja juz czekam i czekam... Wszystko prawie odbieram jako symptomy porodu 🙄

Mythopoeia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja chyba nie miałam żadnych objawów wcześniej. Urodziłam 3 tygodnie przed terminem, wieczorem po prostu odeszły mi wody. Czop wypadł już na porodówce. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to że czułam się bardziej zmęczona ale to już była jednak mocno zaawansowana ciąża a i miałam trochę ostatnich spraw do załatwienia i nie leżałam plackiem, więc miałam się czym zmęczyć. Dwa dni wcześniej byłam na wizycie a trzy dni wcześniej na ktg i nic nie zapowiadało rozwiązania. Ale miałam nosa mimo braku tych objawów i spakowałam torbę dzień przed wyjazdem na porodówkę :D

Do góry