reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
U mnie niestety wyniki powyżej normy po pierwszej godzinie, pozostałe dwa w normie, dziś byłam u diabetyka, na razie muszę wprowadzić dietę o niskim indeksie glikemicznym i mierzyć cukier 4 razy dziennie :( także żegnam się ze słodyczami, choć wcale tak dużo ich nie jadłam, bardziej owoce, ale będę tęsknić za arbuzem :(
Arbuza tez nie można wtedy? On przeciez nie ma dużo cukru? Tak samo truskawki czy maliny? Trzymam kciuki za wytrwałość :*
 
Arbuza tez nie można wtedy? On przeciez nie ma dużo cukru? Tak samo truskawki czy maliny? Trzymam kciuki za wytrwałość :*
Ja bardziej banana bym sie obawiała bo tez ma duzo cukru i jakos nie probowalam ale i jakos mnie nie ciągnęło, a mam dosyc wcześnie wykryta cukrzyce. Arbuza jadlam w rozsądnych ilościach i bylo ok ale każdy organizm inny...
 
Ja bardziej banana bym sie obawiała bo tez ma duzo cukru i jakos nie probowalam ale i jakos mnie nie ciągnęło, a mam dosyc wcześnie wykryta cukrzyce. Arbuza jadlam w rozsądnych ilościach i bylo ok ale każdy organizm inny...
O arbuzie na razie tylko czytałam, jeszcze nie testowałam ale jest następny ;) Za to jak pisałam wcześniej placuszki bananowe mi nie zaszkodziły :) jeśli chodzi o maliny i truskawki to mają niski indeks i zamierzam je jeść :)
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, termin koniec pażdziernika, teraz jest 25 + 1 ,boję się jak cholera :D
To tak ogółem na wstępie.
Jak sobie radzicie z bardzo złymi wynikami żelaza? Mnie moja gine suplementuje, ale średnio są efekty... może macie jakieś sprawdzone jedzonko, koktajle, które podbija mi to nieszczęsne żelazo?

P.S. Są tu jakieś warszawianki, które chcą rodzić na żelaznej?

Pozdrawiam Was,
Jagoda
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, termin koniec pażdziernika, teraz jest 25 + 1 ,boję się jak cholera :D
To tak ogółem na wstępie.
Jak sobie radzicie z bardzo złymi wynikami żelaza? Mnie moja gine suplementuje, ale średnio są efekty... może macie jakieś sprawdzone jedzonko, koktajle, które podbija mi to nieszczęsne żelazo?

P.S. Są tu jakieś warszawianki, które chcą rodzić na żelaznej?

Pozdrawiam Was,
Jagoda
Ja że Śląska, więc daleko. Wiem, że jedne z dziewczyn biorą szelazo. Witamy w naszym gronie, ja dziś 27+4 termin na 12.10. Choć usg pokazuje tydzień wcześniej ;) dziewczynka czy chłopak? U mnie płeć męska :)
 
Ja że Śląska, więc daleko. Wiem, że jedne z dziewczyn biorą szelazo. Witamy w naszym gronie, ja dziś 27+4 termin na 12.10. Choć usg pokazuje tydzień wcześniej ;) dziewczynka czy chłopak? U mnie płeć męska :)
U mnie dziewczynka :) a jak rodzisz? ja na poczatku była odważna na naturalny, ale teraz jestem przerażona i nie wiem, czy nie wybiorę cc. Chodź tak naprawdę wszytsko będzie zależało jak się moja Marysia ułoży.
 
U mnie dziewczynka :) a jak rodzisz? ja na poczatku była odważna na naturalny, ale teraz jestem przerażona i nie wiem, czy nie wybiorę cc. Chodź tak naprawdę wszytsko będzie zależało jak się moja Marysia ułoży.
Ja SN, choć też przez wiele lat mówiłam, że jak poród to tylko cc. A w ciąży mi się odmieniło. Choć nie przeczę, że też się boję porodu. Myślę o porodzie w wodzie.. Tylko muszę chyba mieć zgodę od lekarza prowadzącego.
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, termin koniec pażdziernika, teraz jest 25 + 1 ,boję się jak cholera :D
To tak ogółem na wstępie.
Jak sobie radzicie z bardzo złymi wynikami żelaza? Mnie moja gine suplementuje, ale średnio są efekty... może macie jakieś sprawdzone jedzonko, koktajle, które podbija mi to nieszczęsne żelazo?

P.S. Są tu jakieś warszawianki, które chcą rodzić na żelaznej?

Pozdrawiam Was,
Jagoda
O cześć a jaki masz dokładny termin? Ja mam 28 październik. Jestem z Krakowa ale wspierać możemy sie na odległość :). Też mam anemie i walcze z żelazem ale zamiast rosnąć to mi spada. Mam koło 10. Lekarz twierdzi ze ważne żeby do porodu było ponad 11. Ale też nie mam pomysłu co robić. Wczoraj probowałam zakwasu z buraków ale mi nie wchodzi :(. Dawaj znać jak znajdziesz coś dobrego i smacznego :)
 
reklama
A jak się sprawdzają wasze poduszki ciążowe? Moja służy całej rodzinie :D
 

Załączniki

  • 20190716_102159.jpg
    20190716_102159.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 44
Do góry