reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny mam pytanie, czy macie popakowane torby do szpitala? Mimo ze dziś mam 29.0 tc a lekarz kazał mi spakować torbę by sobie leżała to czuje jakaś blokadę przed tym ... a jak jest u Was??
Ja 27 tydzień a już mam parę rzeczy w walizce, które gdzieś tam kupiłam przy okazji tj koszule szlafrok podkłady itp ale nie mam jeszcze na tip top wszystkiego;) niech sobie stoi;)
 
reklama
Ja mam dziś 30+2 i nie spakowałam jeszcze niczego... Hehehe więc rozumiem doskonale taką blokadę :sorry: czasem kiedy wyciągam coś z komody i zerknę na koszule nocne, to przechodzi mi przez głowę myśl- o, może ta się nada do porodu, ale pomyślę o tym później... Jeśli chodzi o wyprawkę dla dzidziusia, to praktycznie wszystko mam po starszych dzieciach, wystarczy wyprać ciuszki i kupić pieluchy, ale nie chcę teraz tego robić żeby nie przegiąć z wysiłkiem, zaczekam do skończonych 34 tygodni, taki jest plan:wink:
 
Dziewczyny mam pytanie, czy macie popakowane torby do szpitala? Mimo ze dziś mam 29.0 tc a lekarz kazał mi spakować torbę by sobie leżała to czuje jakaś blokadę przed tym ... a jak jest u Was??
Po dwóch pobytach w szpitalu w tej ciąży jakoś coraz opieszalej się zabieram za pakowanie torby, mimo, że to już 38+2 tc :-D ostatnio wyszłam tydzień temu ze szpitala i zwlekam z dopakowaniem, muszę się jakoś zebrać.
 
Dziewczyny mam pytanie, czy macie popakowane torby do szpitala? Mimo ze dziś mam 29.0 tc a lekarz kazał mi spakować torbę by sobie leżała to czuje jakaś blokadę przed tym ... a jak jest u Was??
Ja teoretycznie powinnam mieć spakowaną od 25tc ale też jakoś miałam blokadę.. jutro zaczynamy 32tc i naszło mnie na pakowanie torby dopiero przedwczoraj ;) mam uszykowane dwie torby - jedną na kilkudniowy pobyt w szpitalu, który na 99% czeka mnie od jutra i drugą na poród, do której musze dopakować kilka rzeczy, które musiałam domówić ;)
 
Jutro idę juz na oddział i będą wywolywac w przeciągu kilku dni [emoji14] bylam dzisiaj ze skierowaniem na ktg mieli mnie tylko obejrzeć bynajmniej tak mi mówił doktor ze ewentualnie wyznacza mi datę porodu, ale majac skierowanie jest to jednoznaczne ze przyjmuje się na oddział ;D nadal cisza. . a Ty jak tam? :)
Czop odłazi w kawałkach, brzuch się spina i tyle.. do końca tygodnia wypadałoby urodzić, póki dzieci na wakacjach [emoji6]
 
Czop odłazi w kawałkach, brzuch się spina i tyle.. do końca tygodnia wypadałoby urodzić, póki dzieci na wakacjach
emoji6.png
To
Czop odłazi w kawałkach, brzuch się spina i tyle.. do końca tygodnia wypadałoby urodzić, póki dzieci na wakacjach [emoji6]
To ja jakas pechowa jestem bo nic się nie Dzieje i jestem delikatnie zestresowana cala akcja :D chciałabym zeby zlitowali sie i wywolali wcześniej niz za 7dni ;o
Urodzisz na pewno do konca tyg :D trzymam kciuki hehe
 
Mam pytanie do Was, moze troche nie w temacie, ale chce spytac, bo wiekszosc z Was jest juz blizej rozwiazania lub ma dzieci.
Szczepilyscie sie na krztusiec w ciazy?
 
reklama
To
To ja jakas pechowa jestem bo nic się nie Dzieje i jestem delikatnie zestresowana cala akcja :D chciałabym zeby zlitowali sie i wywolali wcześniej niz za 7dni ;o
Urodzisz na pewno do konca tyg :D trzymam kciuki hehe
Jak nie urodzę to trudno;) bez spiny.. u mnie już wczoraj jakieś plamienie się pojawiło, ja wiem,że już się tam dzieje, czuję, boli mnie wszystko, ciężko już jak diabli, bardzo nisko go czuję
 
Do góry