)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

monitkaz

Fanka BB :)
Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
Mam pytanie do Was, moze troche nie w temacie, ale chce spytac, bo wiekszosc z Was jest juz blizej rozwiazania lub ma dzieci.
Szczepilyscie sie na krztusiec w ciazy?

reklama

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
To
To ja jakas pechowa jestem bo nic się nie Dzieje i jestem delikatnie zestresowana cala akcja :D chciałabym zeby zlitowali sie i wywolali wcześniej niz za 7dni ;o
Urodzisz na pewno do konca tyg :D trzymam kciuki hehe
Jak nie urodzę to trudno;) bez spiny.. u mnie już wczoraj jakieś plamienie się pojawiło, ja wiem,że już się tam dzieje, czuję, boli mnie wszystko, ciężko już jak diabli, bardzo nisko go czuję

Anima2689

Rozwiązania
0
Jak nie urodzę to trudno;) bez spiny.. u mnie już wczoraj jakieś plamienie się pojawiło, ja wiem,że już się tam dzieje, czuję, boli mnie wszystko, ciężko już jak diabli, bardzo nisko go czuję
Podziwiam Twoj spokoj... Ale moze dlatego ze już doświadczona jestes :D Ja czuje tez nisko .. Siusiam co chwilę i nic po za tym. Czop nie odszedł.. Szyjka 1.5cm. Rozwarcia 0. :o. A plamienia za kazda wizyta w toalecie wyszukuje.. :p. To już chyba paranoja :D

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Podziwiam Twoj spokoj... Ale moze dlatego ze już doświadczona jestes :D Ja czuje tez nisko .. Siusiam co chwilę i nic po za tym. Czop nie odszedł.. Szyjka 1.5cm. Rozwarcia 0. :o. A plamienia za kazda wizyta w toalecie wyszukuje.. :p. To już chyba paranoja :D
A stosujesz coś na przyspieszenie?
Co ja się będę męczyć;) potem nie będę miała siły rodzić ciekawa jestem ile rozwarcia jest teraz, skoro w poniedziałek był centymetr, a na pewno coś się zmieniło od tego czasu, skoro i plamienie i czop i takie kłucia czuje

Anima2689

Rozwiązania
0
Co ja się będę męczyć;) potem nie będę miała siły rodzić ciekawa jestem ile rozwarcia jest teraz, skoro w poniedziałek był centymetr, a na pewno coś się zmieniło od tego czasu, skoro i plamienie i czop i takie kłucia czuje
Gorące kąpiele, chodzę jak szalona wszedzie no i sex. :/ nic kuzwa nie dziala.
No to na pewno rozwarcie juz ładne skoro jest plamienie : D

Ew_linka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Klocia występują jak rozwarcie się zwiększa, niestety to przerabiam..., życzę by maluszek jak najszybciej przyszedł na świat a poród był szybki i bezproblemowy !! Powodzenia

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Klocia występują jak rozwarcie się zwiększa, niestety to przerabiam..., życzę by maluszek jak najszybciej przyszedł na świat a poród był szybki i bezproblemowy !! Powodzenia
Wiem wiem, też to przecież przerabiałam, stąd myślę,że już więcej niż cm. Nie dziękuję;)

reklama

Anima2689

Rozwiązania
0
Zazdroszczę :-) a czy po tak długiej przerwie i zaawansowanej ciąży sex ma coś wspólnego z przyjemnością?
Jeśli mam byc szczera to nie :p to ze sie czuje nie atrakcyjnie to raz a dwa blokada w glowie ze tyle czasu ciaza zagrożona i ze cos moze sie mimo to stać.. Robie to raczej w celu wywolania teraz ale także na nowo zbliżylam sie do narzeczonego bo wcześniej zylismy jak brat z siostra heh :D.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry