reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jak nie urodzę to trudno;) bez spiny.. u mnie już wczoraj jakieś plamienie się pojawiło, ja wiem,że już się tam dzieje, czuję, boli mnie wszystko, ciężko już jak diabli, bardzo nisko go czuję
Podziwiam Twoj spokoj... Ale moze dlatego ze już doświadczona jestes :D Ja czuje tez nisko .. Siusiam co chwilę i nic po za tym. Czop nie odszedł.. Szyjka 1.5cm. Rozwarcia 0. :o. A plamienia za kazda wizyta w toalecie wyszukuje.. :p. To już chyba paranoja :D
 
reklama
Podziwiam Twoj spokoj... Ale moze dlatego ze już doświadczona jestes :D Ja czuje tez nisko .. Siusiam co chwilę i nic po za tym. Czop nie odszedł.. Szyjka 1.5cm. Rozwarcia 0. :o. A plamienia za kazda wizyta w toalecie wyszukuje.. :p. To już chyba paranoja :D
A stosujesz coś na przyspieszenie?
Co ja się będę męczyć;) potem nie będę miała siły rodzić [emoji16] ciekawa jestem ile rozwarcia jest teraz, skoro w poniedziałek był centymetr, a na pewno coś się zmieniło od tego czasu, skoro i plamienie i czop i takie kłucia czuje
 
A stosujesz coś na przyspieszenie?
Co ja się będę męczyć;) potem nie będę miała siły rodzić [emoji16] ciekawa jestem ile rozwarcia jest teraz, skoro w poniedziałek był centymetr, a na pewno coś się zmieniło od tego czasu, skoro i plamienie i czop i takie kłucia czuje
Gorące kąpiele, chodzę jak szalona wszedzie no i sex. :/ nic kuzwa nie dziala.
No to na pewno rozwarcie juz ładne skoro jest plamienie : D
 
A stosujesz coś na przyspieszenie?
Co ja się będę męczyć;) potem nie będę miała siły rodzić [emoji16] ciekawa jestem ile rozwarcia jest teraz, skoro w poniedziałek był centymetr, a na pewno coś się zmieniło od tego czasu, skoro i plamienie i czop i takie kłucia czuje
Klocia występują jak rozwarcie się zwiększa, niestety to przerabiam..., życzę by maluszek jak najszybciej przyszedł na świat a poród był szybki i bezproblemowy !! Powodzenia
 
Klocia występują jak rozwarcie się zwiększa, niestety to przerabiam..., życzę by maluszek jak najszybciej przyszedł na świat a poród był szybki i bezproblemowy !! Powodzenia
Wiem wiem, też to przecież przerabiałam, stąd myślę,że już więcej niż cm. Nie dziękuję;)
 
Zazdroszczę :-) a czy po tak długiej przerwie i zaawansowanej ciąży sex ma coś wspólnego z przyjemnością?
Jeśli mam byc szczera to nie :p to ze sie czuje nie atrakcyjnie to raz a dwa blokada w glowie ze tyle czasu ciaza zagrożona i ze cos moze sie mimo to stać.. Robie to raczej w celu wywolania teraz ale także na nowo zbliżylam sie do narzeczonego bo wcześniej zylismy jak brat z siostra heh :D.
 
Anima mam to samo.
Nie mogę się odblokować.. kompletnie nie mam ochoty a i przyjemność zadna mimo starań z obu stron. Kicha i tyle..
 
reklama
Nie mogę się odblokować.. kompletnie nie mam ochoty a i przyjemność zadna mimo starań z obu stron. Kicha i tyle..
Czyli nawet gdyby udało się dotrwac do terminu to nie ma się co nastawiać... Tak myślałam. Później połóg i też nic z tego. No nic, najważniejsze żeby nasze dzieci były zdrowe :-)
 
Do góry