reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
@Gunieczek85 gratulacje :) cieszymy się że dolaczylas:)

U mnie jeszcze nie ma poszukiwań wózków hihi Ale to może przez to że pierwsza ciaza, dwa w sumie Dopóki nie zobaczę malucha w tym 12 tygodniu to tak dalej wszystko takie aż nieprawdopodobne że u mnie ktoś tam taki Maleńki mieszka:))
Byłam w pracy całe 2 godziny, A teraz znowu leze:) w domu bo nie mam sily
 
Już mi się mózg przestawił na tryb matka. Jak przeczytałam, że kupiłaś gerberki, to pomyślałam o tych słoiczkach dla dzieci, tylko coś mi ten różowy kolor nie pasował.
Dziewczyny ja tez tak pomyślałam jak wy, ze chodzi o gerberki te słoiczki ;)

Dziewczynki ja już dawno po badaniach ☺ Wszystko jest Ok, dzidzia póki co wyglada na zdrowiusienka, nic jej nie dolega :) i UWAGA... wychodzi na to ze jestem bardziej styczniowka, bo tam mi obliczyli termin wg OM 31.01 a wg USG 27.01:p dziś 12+3 i UWAGA nr 2!:p Doktorek twierdzi ze to dziewczynka... pytam na ile procent? Mówi na 100:p No to pięknie ... Bo z mężem marzymy o synku ... ale mimo wszystko najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy i córeczkę będę kochać równie mocno ❤❤❤❤❤

@Julika.s Trzymam kciuki ✊✊

Aha i jeszcze jedno ... mogę spokojnie polecić ta klinikę a tym bardziej doktora u którego byłam ;) Może średnio mi się spodobało ze określił już płeć na 100% bo moim zdaniem nikt nie powinien tego jeszcze z taka pewnością mówić już na pierwszych prenatalnych:p ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, wszystko nam pokazał po kolei tłumaczył, wsztseko dokładnie sprawdził, puścił serduszko, nawet pokazał nam obraz w 3D;) także dziewczyny które ida do Sodowskiego- jak najbardziej dobry wybór ☺️
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja tez tak pomyślałam jak wy, ze chodzi o gerberki te słoiczki ;)

Dziewczynki ja już dawno po badaniach [emoji3526] Wszystko jest Ok, dzidzia póki co wyglada na zdrowiusienka, nic jej nie dolega :) i UWAGA... wychodzi na to ze jestem bardziej styczniowka, bo tam mi obliczyli termin wg OM 31.01 a wg USG 27.01:p dziś 12+3 i UWAGA nr 2!:p Doktorek twierdzi ze to dziewczynka... pytam na ile procent? Mówi na 100:p No to pięknie ... Bo z mężem marzymy o synku ... ale mimo wszystko najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy i córeczkę będę kochać równie mocno [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]

@Julika.s Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]
Wspaniałe wieści kochana !!! [emoji4][emoji4] teraz już może byc tylko dobrze! [emoji173][emoji173] nawet nie wiesz jak sie cieszę [emoji4]
 
reklama
Mam wszystkie trzy [emoji12] także jakbyś już przeczytała te dwie to możesz się do mnie uśmiechnąć. Do strony 60 jest fajna, wciągająca.
@coco07 cieszę się bardzo :D ciekawa jestem czy z tą dziewczynką wyjdzie w 100 % :D

@Julika.s już nie możemy się doczekać Twoich wieści :)

@Velvetka też mam tę książkę, ale jeszcze nie zaczęłam czytać, mam też i drugą część, a tu koleżanka mi ostatnio mówi, że i 3cia się pojawiła :D
 
Do góry